منو

فراخوان رقابت دوسالانه پوستر Calanca ۲۰۲۱

فراخوان رقابت دوسالانه پوستر Calanca ۲۰۲۱ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۵شهریور ۱۳۹۹

■ این رقابت یک جشنواره هنری تجسمی است که در آکروپولیس سانتا ماریا کالانکا در سوئیس و توسط انجمن طراحان گرافیک بین المللی به سرپرستی Irwan Harnoko و آژانس خلاق یونیک (Unique.net) به سرپرستی Adria Nabekle برگزار می شود. آخرین تمساح دیده شده در منطقه کالانکا ۶۰ میلیون سال پیش بود، امروز و برای این مسابقه کروکودیل عنصری نمادین از طبیعت در حال انقراض است و هدف از برگزاری این مسابقه بیان اعتراض به ازبین رفتن طبیعت و انقراض گونه های جانوری به زبان هنری است. در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افرد آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ « سیاره ما در حال سوختن است. اثر باید یک تمساح را شامل شود که شعار (کمک کن!)دارم میسوزم! را به شیوه ای خلاقانه نشان دهد.»

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ پوسترها به صورت فارکس، اندازه استاندارد چاپ می شوند و در نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهند شد

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی پوستر, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان هنری, مسابقه رایگان, مسابقه طراحی پوستر, مسابقه طراحی گرافیک, مسابقه هنری

دیدگاه ها