منو

فراخوان رقابت طراحی مسکن Social Distancing ۲۰۲۰

فراخوان رقابت طراحی مسکن Social Distancing ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ثبت نام عادی: ۲۶ خرداد الی ۲۸ تیر ۱۳۹۹
  • ثبت نام دیرهنگام: ۲۹ تیر الی ۲۶ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین مهلت: ۲۷ مرداد الی ۱ شهریور ۱۳۹۹

■ رقابت Social Distancing خواستار مدل های جایگزین مسکن با توجه به استانداردهای ایجاد شده در پی شیوع COVID-۱۹ است. این رقابت بخشی از سری مسابقات است که تصور مدل های جدید مسکن را از طریق انواع مختلف معماری های خلاقانه و نوآوری امکان پذیر ساخته شده است. با توجه به محدودیت های موجود در بازار مسکن فعلی، معماری داخلی آینده چه می تواند باشد؟ براساس اعلام سازمان ملل متحد ، پیش بینی می شود جمعیت جهان در سی سال آینده تقریبا ۲۵ درصد رشد کنند. چنین رشدی به احتمال زیاد در مناطق شهری رخ می دهد، جایی که کمبود مسکن در حال حاضر به یک مسئله فوری تبدیل شده است. علاوه بر این، بخش بزرگی از ساختمانهای موجود و آینده برای استفاده مسکونی در نظر گرفته می شود و تأثیر زیادی در نحوه زندگی، تجربه و تأثیرگذاری مردم بر شهرها خواهد گذاشت. در این زمینه، مدل های مسکن در راه حل های استاندارد شده و نوآورانه هستند. شیوع COVID-۱۹ نشان داد که چگونه روش زندگی ما می تواند به سرعت تغییر کند، در حالی که به طور ناگهانی مسکن به مرحله اصلی برای این تحول رسید. تصور جامعه ای که در آن مسافت عادی یک مسافت اجتماعی است، چگونه باید مدل های مسکن تغییر کند؟ چگونه می توانیم یک تغییر ارزشمند را در مدل ایجاد شده ایجاد کنیم، تا بازار املاک را مختل نکنیم و از ساکنان، محیط زیست و شهر بهره مند شویم؟ در صورت نیاز و تمایل می توانید از خدمات ویژه «دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی فستیوارت» برای ثبت نام مطمئن در این فراخوان استفاده کنید:

https://festivart.ir/department-en

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی افراد به صورت فردی یا گروهی(حداکثر ۵ نفره) آزاد است.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ ثبت نام عادی: مبلغ ۷۰ یورو
■ ثبت نام دیرهنگام: مبلغ ۸۵ یورو
■ ثبت نام در آخرین مهلت: مبلغ ۱۰۰ یورو

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی معماری, فراخوان غیر رایگان, فراخوان معماری, مسابقه طراحی معماری, مسابقه غیر رایگان, مسابقه معماری

دیدگاه ها