منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت هنرهای تجسمی Sunny Art Prize ۲۰۱۹

فراخوان رقابت هنرهای تجسمی Sunny Art Prize ۲۰۱۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۹ تیر ۱۳۹۸

■ این مسابقه هر ساله توسط مرکز هنری آفتاب لندن برگزار می شود. و فرصتی برای شرکت در فعالیت های بین المللی از جمله نمایشگاه و اقامت را در اختیار برندگان قرار می دهد. همچنین فرصتی برای هنرمندان در حال ظهور و حرفه ای را برای نشان دادن استعدادهای خود به مخاطبان گسترده تر فراهم می کند. هدف جشنواره نشان دادن تنوع هنری و فرهنگی در لندن، پکن، گوانگژو و ماکائو است.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت در این رقابت برای تمامی هنرمندان ۱۸سال و بالاتر از سراسر جهان آزاد است.

≡ رسانه های مورد پذیرش:

■ مجسمه سازی
■ نقاشی
■ طراحی
■ تصویرسازی
■ عکاسی
■ چاپ
■ سرامیک
■ ترکیب رسانه ها
■ اینستالیشن
■ انیمیشن
■ هنر دیجیتال

≡ هزینه ثبت نام:

■ مبلغ ۲۵پوند به ازای یک اثر هنری
■ مبلغ ۳۲پوند به ازای دو اثر هنری
■ مبلغ ۴۰پوند به ازای سه اثر هنری
■ ۴۵پوند به ازای چهار اثرهنری

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۳۰۰۰پوند جایزه نقدی، نمایشگاه انفرادی و گروهی در لندن، اقامت یکماهه در چین، (یا در پکن، شانگهای یا گوانگژو)، و یک نمایشگاه گروهی در چین (یا در پکن، شانگهای یا گوانگژو)
■ جایزه نفر دوم: مبلغ ۲۰۰۰پوند جایزه نقدی، نمایشگاه گروهی در لندن، اقامت یکماهه در چین، (یا در پکن، شانگهای یا گوانگژو) و نمایشگاه گروهی در چین (یا در پکن، شانگهای یا گوانگژو)
■ جایزه نفر سوم: مبلغ ۱۰۰۰پوند جایزه نقدی، نمایشگاه گروهی در لندن، اقامت یکماهه در چین، (یا در پکن، شانگهای یا گوانگژو)‌، و یک نمایشگاه گروهی در چین (یا در پکن، شانگهای یا گوانگژو).

≡ لینک ها و دانلود ها:

■ برای ورود به سایت اصلی مسابقه «اینجا کلیک کنید».

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تصویرسازی, فراخوان دیجیتال آرت, فراخوان صنایع دستی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان مجسمه و حجم, فراخوان نقاشی, فراخوان هنرهای تجسمی, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی

دیدگاه ها