منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان رقابت هویت بصری در موزه Ghetto ۲۰۱۹

فراخوان رقابت هویت بصری در موزه Ghetto ۲۰۱۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۱۹ مهر ۱۳۹۸

■ موزه Ghetto ورشو با همکاری انجمن طراحان گرافیک حرفه ای لهستانی (STGU) رقابت بین المللی هویت بصری را اعلام کرده است. این رقابت در دو مرحله برگزار می شود، در مرحله اول، از این رقابت بر اساس اطلاعات ارائه شده، هیئت داوران پنج هنرمند (استودیوی گرافیک، طراحان انفرادی) را انتخاب می کنند که واجد شرایط مرحله دوم شوند. در مرحله دوم، هنرمندان منتخب مفاهیم اولیه هویت بصری را تهیه می کنند. موزه Ghetto ورشو یک موسسه فرهنگی ملی است که در سال ۲۰۱۸ توسط وزیر فرهنگ و میراث ملی ورشو تأسیس شد. در حال حاضر، این موزه علاوه بر آثار باستانی که به عنوان عناصر یک نمایشگاه دائمی به شمار می روند، فعالیت های آموزشی، نمایشگاهی، علمی و بین المللی نیز انجام می دهد.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ تمامی هنرمندان می توانند در این رقابت شرکت نمایند.

≡ شرایط آثار:

■ این رویداد به دنبال دریافت طرح هایی است که هویت موزه در محل ساختمان تاریخی بیمارستان سابق کودکان در خیابان Sienna ۶۰ ورشو را به نمایش بگذارد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه اصلی مبلغی برای ایجاد و اجرای شناسه بصری برای موزه است. ارزش جایزه ۳۵۰۰۰ PLN است.
■ پروژه برنده تحت حمایت انجمن طراحان گرافیک کاربردی (STGU) و با همکاری تیم موزه Ghetto ورشو توسعه و پیاده سازی خواهد شد.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان هنری

دیدگاه ها