فراخوان سالانه طراحی گالری مانیفست اوهایو سال ۲۰۱۸

فراخوان سالانه طراحی گالری مانیفست اوهایو سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ دی ۱۳۹۶ ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در تندیس، Manifest از تمامی هنرمندان دعوت می‌کند تا در سیزدهمین فراخوان سالانه طراحی مجموعه INDA شرکت کنند. این فراخوانی سالانه است و برای هنرمندانی ارائه می شود که آثار هنری خود را در طی سه سال گذشته (۲۰۱۷-۲۰۱۵) تولید کرده باشند. هنرمندان، طراحان، تصویرگران، حرفه ای ها و دانش آموزان با هر رویکردی ترغیب به ثبت نام می‌شوند. مانیفست مشتاق دریافت آثار طراحی در طیف گسترده‌ای از برنامه‌های کاربردی (فنی، گرافیک، هنرهای زیبا، طراحی، معماری، دیجیتال، تصویر، و غیره) است و این که آثار هنری ارائه شده می‌بایست با کیفیت بالایی ارسال شوند.

■ هرگونه رسانه‌ای که به امر طراحی کمکی کند می تواند در این فراخوان حضور داشته باشد مانند چاپ، رسانه‌های دیجیتال جدید، عکاسی، مجسمه سازی، نقاشی، چیدمان و غیره، معتبر هستند و تنها روش های سنتی طراحی مد نظر نیست.

≡ هزینه:

■ ۴۰ دلار برای حداکثر سه اثر ارسال شده. و ۱۰ دلار برای هر اثر اضافی. هزینه ها غیر قابل استرداد هستند و محدودیتی برای تعداد اثر ارسالی وجود ندارد.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید؛

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می دهد!

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب مهم این صفحه