منو

لینک وبسایت فراخوان سه سالانه بین المللی اکو-پوستر ۴th block 2018

فراخوان شرکت در سه سالانه بین المللی اکو-پوستر ۴th block 2018 منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ دی ۱۳۹۶ ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در روزرنگ، رقابت سه سالانه بین المللی the 4th block یک نمایشگاه منحصر به فرد است که هر سه سال یک بار در خارکوف، دومین شهر بزرگ اوکراین برگزار می گردد. این رقابت، ۶ فاکتور زیبایی، صلح، خلوص، عشق، خلاقیت و تفکر را منبع الهام خود قرار داده است که در ۳ بخش به شرح زیر می باشد:

۱- زنان / صلح : پوسترهایی که صلح را به عنوان یک شرط ضروری برای زندگی بشر اختصاص داده اند. صلح و محیط زیست تاثیر مهمی در هماهنگ سازی دنیا دارد.

۲- کودکان / امید : پوسترهایی که کودکان را به عنوان آینده بشریت در محور خود قرار داده اند. پوستر هایی که به شیوع تفکری برای اهمیت دادن به محیط زیست می پردازند و یا بزرگسالان را به اهمیت دادن به این موضوع تشویق می کنند.

۳- گربه ها / عشق : پوسترهایی که زیبایی دنیا، انسانیت و مهربانی را بخش مهمی از همزیستی و نگرش دقیق انسان به بقای زندگی در فضاهای شهری و زیستگاه مدرن منعکس می کنند.

≡ شرایط شرکت:
■ مرحله اول: ایمیل کردن آثار خود در سایز ۳۰ سانتیمتر (در طول)، دقت تصویر ۳۰۰ dpi و با پسوند eps، tiff، jpeg و حالت رنگی RBG به همراه فرم شرکت به این آدرس: association4block@gmail.com

■ مرحله دوم: لیستی از آثار انتخاب شده در سایت ۴block-design.org منتشر می شود و همینطور ایمیلی به منتخبین جهت اطلاع رسانی ارسال می شود. سپس نسخه چاپ شده پوستر به همراه فرم شرکت از طریق پست باید ارسال شود.

≡ هزینه شرکت در مسابقه

■ شرکت در این سه سالانه رایگان است.

≡ مشخصات آثار

■ تکنیک کار آزاد است.
■ حداقل سایز: ۶۰ در ۹۰ سانتیمتر است.
■ پوستر ها باید بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ طراحی شده باشند.
■ فایل آثار خود را با زبان انگلیسی به این شکل نام گذاری کنید:
Name_Last Name_Country

≡ جوایز:
■ جایزه بزرگ گرند پریکس، دیپلم افتخار و جوایز ویژه برای هر بخش

≡ هیئت داوران:

■ آلیس و ملاو از آمریکا
■ پریسا تشکری از ایران
■ ماجا ولنا از لهستان
■ پائولا تروکسلر از سوییس
■ تاتیانا بورژونا از اوکراین

برای کسب اطلاعات بیشتر به فیس بوک مسابقه و یا این فایل را مطالعه نمایید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها