منو

لینک وبسایت فراخوان سومین جشنواره بین المللی پرفورمنس هُمار

≡ فراخوان سومین جشنواره بین المللی پرفورمنس هُمار با رویکرد اجرا در طبیعت منتشر شد. ≡

■ مهلت: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ■

■ این جشنواره در نیمه اول آذرماه در حیطه پرفورمنس در طبیعت به میزبانی خرم‌آباد و به مدت ۸ روز برگزار می‌گردد.
■ دبیر جشنواره هُمار در گفتگو با خبرنگار یافته گفت: جشنواره هُمار که دوره‌های قبل در آبشار بیشه و جزیره هرمز با رویکردهای فرهنگی و زیست‌محیطی برگزار گردیده؛ این دوره در خرم‌آباد و با رویکردهای گردشگری و محیط زیستی در آذرماه برگزار خواهد شد.
■ تارا گودرزی با بیان این نکته که پرفورمنس آرت، هنری کم‌نظیر برای انتقال مفاهیم و دغدغه‌های مختلف جامعه است، گفت: این جشنواره چون با تن هنرمند و محیط طبیعی به صورت مستقیم در ارتباط است برای معرفی هرچه بهتر ظرفیت‌های گردشگری استان و همچنین بیان دغدغه‌های محیط زیستی تأثیر بسزایی دارد.
■ وی در ادامه با اشاره به اینکه در این جشنواره تعدادی از شرکت‌کنندگان از کشورهای آلمان ایتالیا سوئد و سنگاپور هستند، گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۶ رزومه خود را در زمینه هنر اجرا، به ایمیل homar.festival@gmail.com ارسال نمایند
همچنین لازم به ذکر است جشنواره همار از سوی موسسه هنرهای معاصر آرتا و با همکاری انجمن‌های مردم‌نهاد شهر خرم‌آباد برگزار می‌گردد که اجرای این گونه جشنواره ها می‌تواند در رونق صنعت گردشگری و انتقال پیام‌های زیست‌محیطی و تبادل فرهنگ، کارایی زیادی داشته باشد.

 

بیانیه جشنواره

 

اهداف جشنواره

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها