منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان سومین دوره جایزه‌ «ابوالحسن نجفی»

فراخوان سومین دوره جایزه‌ «ابوالحسن نجفی» توسط مرکز فرهنگی شهر کتاب منتشر شد.

  • مهلت: ۳۰ مهر ۱۳۹۷

به منظور پاسداشت یاد استاد نجفی در عرصه‌ ترجمه و تشویق مترجمان در اعتلای زبان فارسی، مرکز فرهنگی شهر کتاب مراسم سومین دوره‌‌ی جایزه‌‌‌ی ابوالحسن نجفی را در بهمن سال جاری برگزار می‌کند و از بهترین ترجمه‌ رمان و مجموعه داستان کوتاهی که در سال  ۱۳۹۶ منتشر شده، تقدیر می‌کند.

≡ داوران جایزه

  • منوچهر بدیعی، ضیاء موحد، حسین معصومی‌همدانی، مهستی بحرینی، عبدالله کوثری، موسی اسوار و سعید رضوانی هیات داوران این دوره از جایزه‌ هستند.

≡ نحوه ارسال اثر

  • مترجمان و ناشران علاقه‌مند به شرکت در این جایزه می‌توانند دو نسخه از کتاب خود را تا پایان مهر ۱۳۹۷ به دبیرخانه‌ جایزه به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم، پلاک ۸، مرکز فرهنگی شهر کتاب ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۷۱۷۴۵۸ و ۸۸۷۲۳۳۱۶ تماس بگیرند.

≡برندگان دوره های اول و دوم جایزه

  • دکتر آبتین گلکار با ترجمه‌ رمان «آشیانه‌ اشراف» و محمد همتی با ترجمه رمان «مارش رادتسکی» برگزیدگان دو دوره‌ی گذشته‌ی این جایزه بوده‌اند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان ترجمه کتاب, فراخوان جایزه, فراخوان رایگان, فراخوان شعر و متن ادبی

دیدگاه ها