فراخوان | فستیوارت

منو

لینک وبسایت مسابقه فراخوان سومین رقابت بین المللی هنرمند در حال ظهور Ashurst سال ۲۰۱۷

فراخوان سومین رقابت بین المللی هنرمند در حال ظهور Ashurst سال ۲۰۱۷ منتشر شد.

■مهلت: ۲۶ دی■

شرکت بین المللی حقوقی Ashurst سومین فراخوان سالانه خود را برای کشف و معرفی هنرمندان نو ظهور اعلام کرد. این رقابت، یک جایزه بزرگ جهانی برای شناخته شدن چهره های جدید است. این جایزه به هنرمندانی تعلق می گیرد که پتانسیل نهفته، ایده های جذاب و پیام مرتبط خود را به نمایش بگذارند. برگزارکنندگان می دانند که هنرمندان مستعد در فرم های بسیاری وجود دارند، به همین دلیل از همه هنرمندان در هر سن و مسیر شغلی، چه دانشجو باشند و چه دانش آموخته، تمام وقت یا پاره وقت، و از هر کشوری دعوت می کنند تا در این رقابت شرکت کنند. در مسابقه سال قبل این جشنواره هنرمند ایرانی؛ سرکار خانم «مریم دیهیم» موفق به کسب جایزه شده است که مورد تقدیر هیئت داوران قرار گرفته است. تصویر اثر ایشان را در ادامه مشاهده می کنید. با کلیک روی تصویر، به صفحه اعلام نتایج در ویسایت منتقل می شود.

زندگی رنگین کمانی-لیلا دیهیم

زندگی رنگین کمانی-لیلا دیهیم

هیئت داوران گستره ای از تخصص ها و سلیه ها را در داوری آثار به کار خواهند برد، از این رو این گروه بطور مؤثری بهترین آثار را تشخیص خواهند داد.هدف آشورت در حمایت از رویداد جایزه هنری و برنامه هنرمند نوظهور آن است که جایگاه هنری هنرمندان نوظهور را یافته و بسازد و آثار آن ها را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار بدهد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  • مشاهده متن کامل این بخش برای اعضای ویژه ممکن است. با فعال کردن عضویت ویژه شما می توانید به تمام اطلاعات فراخوان های خارجی ترجمه شده  دسترسی داشته باشید و فرصت شرکت در رویدادهای مهم بین المللی را بدست می آورید.

سطح اشتراک خود را ارتقاء دهید

یکی از سطوح اشتراک را جهت عضویت انتخاب کنید

     


دسته بندی ها: فراخوان بین المللی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان های ویژه, فراخوان هنری

دیدگاه ها