جستجو

فراخوان سومین همایش «کبوتر کوچه ما» ویژه کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی منتشر شد.

■ مهلت: ۳۰ دی ۱۳۹۶ ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با زندگی و رسالت شهدا کانون آذربایجان غربی برای سومین سال متوالی فراخوان همایش «کبوتر کوچه ما»  را ویژه دانش‌آموزان و اعضای دختر و پسر مراکز کانون استان در رده سنی ۱۲ تا ۱۷ سال منتشر کرد.

■ بر اساس این فراخوان، علاقه‌مندان در گروه سنی اعلام شده برای شرکت در همایش، مستندات جمع‌آوری شده خود در خصوص زندگی و شهادت شهدای کوچه و یا محله خود  و یا شهیدی که نامش به عنوان نام کوچه انتخاب شده است را در قالب فعالیت‌های کانون به شیوه‌ای نو و خلاق ارایه می‌کنند.

فیلم آثار شرکت کنندگان در قالب لوح فشرده به دبیرخانه همایش ارسال شده و مشخصات کامل شرکت‌کنندگان شامل نام و نام خانوادگی، سن، نام مدرسه و یا نام مرکز فرهنگی هنری بر روی آن درج شود.

شیوه ارائه آثار می‌تواند پاورپوینت، فیلم کوتاه، نماهنگ، طرح دیواری و یا قصه‌گویی و… باشد.

شرکت کنندگان همچنین می‌توانند به صورت انفرادی و یا گروهی در این فراخوان شرکت کنند.

هیات داوران پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه، آثار منتخب را معرفی و از صاحبان آثار برگزیده برای شرکت در همایش پایانی که در دهه فجر برگزار می‌شود دعوت به‌عمل خواهد آمد.

اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان واقع در خیابان والفجر ۲ داخل پارک ملت ارومیه دبیرخانه برگزاری این همایش استانی است.

 

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه