منو

فراخوان سومین همایش «کبوتر کوچه ما»

فراخوان سومین همایش «کبوتر کوچه ما» ویژه کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی منتشر شد.

■ مهلت: ۳۰ دی ۱۳۹۶ ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با زندگی و رسالت شهدا کانون آذربایجان غربی برای سومین سال متوالی فراخوان همایش «کبوتر کوچه ما»  را ویژه دانش‌آموزان و اعضای دختر و پسر مراکز کانون استان در رده سنی ۱۲ تا ۱۷ سال منتشر کرد.

■ بر اساس این فراخوان، علاقه‌مندان در گروه سنی اعلام شده برای شرکت در همایش، مستندات جمع‌آوری شده خود در خصوص زندگی و شهادت شهدای کوچه و یا محله خود  و یا شهیدی که نامش به عنوان نام کوچه انتخاب شده است را در قالب فعالیت‌های کانون به شیوه‌ای نو و خلاق ارایه می‌کنند.

فیلم آثار شرکت کنندگان در قالب لوح فشرده به دبیرخانه همایش ارسال شده و مشخصات کامل شرکت‌کنندگان شامل نام و نام خانوادگی، سن، نام مدرسه و یا نام مرکز فرهنگی هنری بر روی آن درج شود.

شیوه ارائه آثار می‌تواند پاورپوینت، فیلم کوتاه، نماهنگ، طرح دیواری و یا قصه‌گویی و… باشد.

شرکت کنندگان همچنین می‌توانند به صورت انفرادی و یا گروهی در این فراخوان شرکت کنند.

هیات داوران پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه، آثار منتخب را معرفی و از صاحبان آثار برگزیده برای شرکت در همایش پایانی که در دهه فجر برگزار می‌شود دعوت به‌عمل خواهد آمد.

اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان واقع در خیابان والفجر ۲ داخل پارک ملت ارومیه دبیرخانه برگزاری این همایش استانی است.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری, فراخوان ویژه کودکان و نوجوانان

دیدگاه ها