منو

فراخوان سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان

فراخوان سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان منتشر شد.

  • مهلت: ۳۱ تیر ۱۳۹۸

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در ایرنا، فراخوان سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان در سال ۱۳۹۸ توسط انجمن هنرهای نمایشی استان و معاونت هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد شهرستان سمنان منتشر شده است. سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان در دو بخش خیابانی و صحنه‌ای ۱۷ مهر ۹۸ در شهرستان گرمسار با حضور گروه‌های راه یافته به این جشنواره و با داوری استادان تئاتر کشور برگزار می‌شود و آثار برگزیده به جشنواره تئاتر منطقه‌ای فجر معرفی می‌شوند. در حال حاضر ۱۹ گروه نمایشی ثبت شده زیر نظر دفتر هنرهای نمایشی در استان سمنان فعالیت می‌کنند.

نحوه ثبت نام

  • سرپرستان گروه‌های نمایشی می‌توانند جهت دریافت فرم تقاضای شرکت در جشنواره به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خود مراجعه کنند و گروه‌هایی که مایل هستند آثار خود را مستقیم به دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر ارسال کنند می‌توانند با شیوه نامه‌ای که انجمن هنرهای نمایشی در اختیار آنها قرار می‌دهد، از نمایش خود تصویربرداری کنند و فیلم اثر را به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تهران ارسال نمایند.
  • گروه‌های نمایشی تا پایان تیرماه فرصت دارند فرم تقاضای حضور در این جشواره را ارائه دهند، فرم‌های این جشنواره شامل قوانین و شیوه نامه شرکت در جشنواره است.
ارزیابی آثار
  • بررسی و انتخاب آثار توسط سه نفر از استادان تئاتر در تاریخ ۱۵ تا ۲۰ مهر ۹۸ انجام می‌شود و تا ۳۰ مهرماه اسامی گروه‌های پذیرفته شده برای شرکت در سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان اعلام می‌شود.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تئاتر و نمایش, فراخوان رایگان, فراخوان فیلمنامه و نمایشنامه, فراخوان هنری

دیدگاه ها