لوگوی-سایت-768x233-سفید

فراخوان شانزدهمین جشنواره فیلم و عکس «رافت و تجلی نور»

فراخوان شانزدهمین جشنواره فیلم و عکس «رافت و تجلی نور» به روزهای آخر خود نزدیک می شود.

■ مهلت: ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ■

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: نیشابور مفتخر است شانزدهمین جشنواره تجلی نور و رأفت و بیست دومین هفته فیلم و عکس را در راستای کشف و شکوفایی استعدادها و خلاقیت های تصویری تمامی هنرمندان عزیز به خصوص جوانان که دل به دریچه دوربین شان سپرده و سعی دارند ناب ترین تصاویر را با چشم شیشه ای دوربین هایشان ثبت کنند و با عنایت به اقبال عمومی از برگزاری جشنواره ها و هفته های فیلم و عکس در سالیان گذشته، امسال نیز به اهتمام انجمن سینمای جوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه نیشابور، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، کانون بسیج هنرمندان نیشابور جشنواره برگزار می گردد.

مسعود سلیمانی سپهر گفت: شرکت برای عموم علاقمندان و هنرمندان آزاداست و هر هنرمند عکاس می تواند ١٠ اثربه صورت رنگی یا سیاه و سفید به صورت فایل دیجیتال بر روی CD با ٣٠٠ DPI با فرمت JPC یا TIF حداقل در ابعاد ۴٠ × ٣٠ به دبیرخانه جشنواره مستقر در انجمن سینمای جوان دفتر نیشابور حداکثر تا ١٠ شهریور٩۶ ارسال نماید.

وی خاطرنشان کرد: دبیربخش عکس این جشنواره فرشید اصغری است و داوری آثار عکاسی توسط محمد رضا چایفروش و حمیدرضا هلالی و الهه عبداله آبادی صورت می پذیرد که از١٩ الی ٢١ شهریور ٩۶ در نگارخانه کمال الملک  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور از ساعت ٩ الی ١٢ صبح و  ۵ الی٨ بعد ازظهر در معرض دید علاقمندان و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

سلیمانی سپهر یادآورشد: دبیر بخش فیلم این جشنواره جواد نادری است و داوری آثاربخش فیلم توسط احمد تفضلی، ابولفضل شکیبا و احمد نیک فرجام صورت می پذیرد و فیلم های برگزیده از ١٩ الی ٢١ شهریور ٩۶ از ساعت ١٧ الی ١٩ بعد ازظهردر تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اکران خواهدشد.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره با موضوعات فرهنگ رضوی، ایثار و شهادت،  حجاب و عفاف، آداب ورسوم، نیشابور شناسی  و بخش آزاد برگزار خواهد شد و در حاشیه برگزاری این جشنواره جلسات نقد و بررسی و کارگاه هایی در خصوص فیلم و عکس برگزار خواهد گردید.

سلیمانی تصریح کرد: این جشنواره ٢١ شهریور ٩۶ همزمان با ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم (ع) وروزسینما در پردیس سینما شهر فیروزه به کار خود پایان داده و به آثار و نفرات برتر در هر رشته جوایزی ارزنده اهداء خواهد نمود.

این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت بقیه کارهای ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.