منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال

فراخوان شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال منتشر شد.

  • مهلت: ۱۲ فروردین ۱۳۹۷

شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال در بخش های فیلم کوتاه، عکس و پوستر فیلم و فیلمنامه نویسی برگزار خواهد شد. به سان دوره های پیشین، نهال پذیرای فیلم هایی از دانشجویان سراسر جهان خواهد بود و به انتخاب هیئت داوران زبده خود، آثار دانشجویان را به نمایش و رقابت در بیست بخش مختلف خواهد گذاشت.

نهال شانزدهم با برگزاری هفته فیلم و رونمایی از کتاب تحقیقی درباره کیمیایی برگزاری خود را آغاز خواهد کرد. سپس کارگاه های آموزشی سینمایی با اساتید و فیلمسازان مطرح برگزار خواهد شد. بزرگداشت محمدرضا اصلانی در افتتاحیه نهال آغازی بر بخش فیلمهای کوتاه و مستند ملی و بین المللی به مدت هشت روز در سه سالن مختلف میباشد. نشست های تخصصی سینمایی هم در ایام جشنواره برگزار خواهد شد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان بین المللی, فراخوان دانشجویی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان فیلم و سینما, فراخوان فیلمنامه و نمایشنامه, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی

دیدگاه ها