جستجو

فراخوان ششمین جشنواره بین المللی شعر غدیر با عنوان دوباره غدیر منتشر شد.

■ مهلت: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ■

با عنایت به توجهات مقام معظم رهبری به موضوع شعر و اهمیت این هنر والا در ارتقای فرهنگ ایرانی اسلامی و همچنین با توجه به پیشینه ی درخشان و سابقه ی پنج ساله ی برگزاری جشنواره ی شعر غدیر( دوباره غدیر ) در بنیاد بین المللی غدیر و مراکز همسو ، این نیاز به شکلی واضح احساس می شد که ششمین جشنواره ی شعر غدیر بصورت بین المللی برگزار گردد .

این درحالی است که همۀ آثار برگزیدۀ پنج دورۀ قبل این جشنواره درپنج جلد به چاپ رسیده و در دسترس علاقمندان به شعر و ادب قرار گرفته است.

دبیرخانۀ این جشنواره با انتشار فراخوانی از شاعران ، ادیبان و عاشقان ولایت و خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام خواست تا اشعار سروده شده ی خویش را با موضوعات * حماسۀ غدیر * « غدیر ، امامت و ولایت » ، * « غدیر و پاسداری از حریم اهلبیت علیهم السلام » ، * « غدیر و وحدت جهان اسلام » و * «غدیر ، نهج البلاغه» را جهت شرکت در جشنواره و ارزیابی به دبیرخانه این جشنواره واقع درتهران بزرگراه شهید صدر. خیابان شهید بازدار ( کامرانیه شمالی ) نبش کوچه ناهید پلاک ۱۸ ارسال نمایند .

لازم به ذکر است که این جشنوارۀ بین المللی با مشارکت بنیاد بین المللی غدیر ، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حوزه ی هنری سازمان تبلیغات اسلامی و مؤسسۀ جامعه المصطفی برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند آثار ارزشمند خود را تا تاریخ ۲۵/۵/۹۶ به پست الکترونیکی dobarehghadir6@gmail.com   ارسال نمایند .

شاعران و اساتید محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایتwww.jashnvareh.ghadir.ir و سایت www.alghadir.ir/newمراجعه نمایند .

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه