منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان ششمین دوره رقابت بین المللی Bio Art سال ۲۰۱۸

فراخوان ششمین دوره رقابت بین المللی Bio_Art سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

■ مهلت: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ■

■ رقابت بین المللی Bio Art، در سال ۲۰۱۸ توسط مرکز تحقیقات دارویی بیوانسانی (Biocon) دانشگاه ملی سئول و Seoulin Bio Science برگزار می شود.
■ بدون شک « غذا و خوراک » عناصر حیاتی و بنیادی همه موجودات زنده روی زمین هستند. اگر چه ما توانستیم پس از رشد علم و تکنولوژی از افزایش بهره وری غذا برخوردار شویم اما برخی شرایط ناگوار به خاطر مسائل مربوط به غذا در حال رخ دادن هستند. به عنوان مثال: برخی از مردم در حال مبارزه با چاقی هستند در حالی برخی دیگر در برخی از نقاط جهان از گرسنگی می میرند.
■ اخیرا « غذا و خوراک » یکی از محبوب ترین مسائل در رسانه های مختلف تبدیل شده است، از سوی دیگر بسیاری از سازمان های غیر دولتی بر روی این مسائل فعالیت می کنند و از مردم درخواست می کنند که به کودکان فقیر و گرسنه در آفریقا کمک کنند. افرادی هستند که از گوشت لذت می برند در حالی که افرادی دیگر از رژیم غذایی گیاهی استفاده می کنند.
■علاوه بر این، بسیاری از غذاهای سالم در سراسر جهان از طریق رسانه های مختلف معرفی می شوند.
■ رویداد Bio_Art، در سال ۲۰۱۸ قصد دارد تا به بررسی مشکلات مختلف پیرامون « غذا و خوراک » که جهان امروز با آن ها مواجه است بپردازد.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای همه آزاد است.

≡ موضوع رقابت امسال:

■ « غذا و خوراک »

≡ شرایط آثار:

■ شش گروه این رقابت عبارتند از:
○ عکاسی دیجیتال، عکاسی میکرو، گرافیک کامپیوتری، ویدئو، VR و واقعیت مجازی.

≡ هزینه ثبت نام:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ جایزه بزرگ برای یک نفر: ۵,۰۰۰,۰۰۰KRW
■ جایزه اصلی برای ۳نفر: ۱,۰۰۰,۰۰۰ KRW
■ و جایزه همکاری برای ۱۰نفر: ۳۰۰,۰۰۰ KRW

≡ لینک ها و دانلودها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان تصویرسازی, فراخوان رایگان, فراخوان عکاسی, فراخوان گرافیک, فراخوان هنری

دیدگاه ها