منو

وبسایت فراخوان شعر|کنگره ملی «شعر کتاب»

فراخوان کنگره ملی «شعر کتاب» منتشر شد.

■مهلت: ۱۰ دی■

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، کنگره ملی «شعر کتاب» از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود. در فراخوان این کنگره که به تازگی منتشر شده است، از علاقه‌مندان خواسته شده تا سروده‌های خود را در قالب شعر کلاسیک، شعر نیمایی و سپید، اشعار کوتاه، شعر طنز، ترانه و سرود به دبیرخانه ارسال کنند. شعر کودک و نوجوان نیز به عنوان بخش ویژه این کنگره یاد شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این کنگره به نشانی تهران، میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان شهید کبکانیان، خیابان طباطبایی رفیعی، پلاک ۱۸، معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی اداره کل فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کل کشور ارسال کنند.

همچنین پست الکترونیکی info@poemketab.ir و شماره تلفن ۰۹۹۰۴۵۵۳۰۶۷ برای ارسال از طریق تلگرام به عنوان راه‌های دیگر برای ارسال اثر یاد شده است.

این کنگره با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند تا دهم دی‌ماه سال جاری آثار خود در این رابطه را ارسال کنند. به ۱۴ برگزیده نیز سکه بهار آزادی به عنوان جایزه اهدا خواهد شد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان ادبی

دیدگاه ها

 • ارسال شده: آذر ۳۰, ۱۳۹۹ ۱۶:۱۸

  عدنان عبادی

  با سلام من از کار افتاده دیابتی بخاطر ضعف شدید بینایی و ۳۶ ساله و در بهزیستی هستم و بخاطر دور ماندن از تشکیل زندگی احساسات خود را بصورت شعر گفتم شایدم درست قواعد شعری را رعایت نکرده باشم التمس دعا
  • ارسال شده: آذر ۳۰, ۱۳۹۹ ۱۸:۱۰

   فستیوارت

   سلام. این فراخوان مربوط به سال ۱۳۹۵ است.
 • ارسال شده: بهمن ۱۴, ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰

  فاطمه خوشبین

  سلام تاریخ اعلام نتایج کی هست؟
  • ارسال شده: بهمن ۱۴, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶

   فراخوان

   سلام. از برگزارکننده سوال کنید.
 • ارسال شده: آذر ۹, ۱۳۹۵ ۱۷:۱۹

  مهتاب

  سلام یک قطعه شعر باید ارسال شود یا مجموعه ی اشعار ؟
  • ارسال شده: آذر ۹, ۱۳۹۵ ۱۷:۲۱

   فراخوان

   سلام. از برگزارکننده رقابت بپرسید. موفق باشید.
 • ارسال شده: آذر ۹, ۱۳۹۵ ۱۶:۲۲

  عباس خوش عمل کاشانی

  با سلام.... من هرچه شماره ی ۰۹۹۰۴۵۵۳۰۶۷ را وارد می کنم اعلام می شود چنین شماره ای در شبکه وجود ندارد.....اصلا چرا خودتان کانالی در تلگرام نمی گذارید تا از طریق پی وی شعر ارسال شود؟
  • ارسال شده: آذر ۹, ۱۳۹۵ ۱۷:۲۲

   فراخوان

   سلام. فستیوارت فقط سایت خبررسان است. برای دریافت اطلاعات کامل، به برگزارکننده رقابت مراجعه کنید. موفق باشید.