منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان شناسایی و جذب استعدادهای دانش‌آموزی «جوانه‌های شعر و داستان البرز»

فراخوان شناسایی و جذب استعدادهای دانش‌آموزی «جوانه‌های شعر و داستان البرز» منتشر شد.

  • مهلت: آذر ۱۳۹۷

حوزه هنری البرز و اداره کل آموزش و پرورش استان البرز طبق تفاهم نامه‌های مشترک، فراخوان شناسایی و جذب استعدادهای دانش‌آموزی با عنوان «جوانه‌های شعر و داستان البرز» را در زمینه شعر، داستان و ادبیات به مناسبت ۱۳ آبان روز دانش آموز منتشر نمودند.

معرفی مسابقه

در این فراخوان از همه دانش‌آموزان علاقه‌مند به ادبیات، شعر و داستان دعوت شده است که نمونه آثارشان را برای دبیرخانه این فراخوان ارسال نمایند که پس از ارزیابی و شناسایی دقیق این آثار و استعدادهای برتر در جهت آموزش و ارتقاء این استعدادهای ادبی دانش آموزی جلسات و کارگاههای آموزشی، شعرخوانی، نقد شعر، داستان خوانی و نقد داستان در کانون شهید فهمیده و سایر کانون‌های شهرستان‌های استان البرز برگزار گردد.

راه های ارسال آثار

  • مسئول دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری البرز بیان داشت: همه دانش آموزان علاقه‌مند در مقطع دوم متوسطه می‌توانند از سه طریق آثارشان را برای دبیرخانه این فراخوان ارسال نمایند:
    • تحویل به دفتر پرورشی دبیرستان محل تحصیل
    • ارسال از طریق رایانامه (ایمیل) javanehayealborz@gmail.com
    • ارسال از طریق آدرس پستی:کرج چهارراه نبوت، به سمت خیابان مطهری،کوچه میلاد، حوزه هنری استان البرز، دفتر آفرینش‌های ادبی، کد پستی ۳۱۴۹۶۳۳۹۶۴

موضوع آثار

  • آثار ارسالی می تواند شامل یک داستان یا نقد ادبی برای دانش آموزان علاقه‌مند به داستان نویسی و دو قطعه شعر برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به شعر باشد.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان دانشجویی, فراخوان رایگان, فراخوان شعر و متن ادبی

دیدگاه ها