منو

فراخوان طراحی مرکز دندانپزشکی، کلینیک و انستیتوی آموزش Rwanda ۲۰۲۰

فراخوان طراحی مرکز دندانپزشکی، کلینیک و انستیتوی آموزش Rwanda ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ثبت نام زودهنگام: ۱۵ آبان الی ۲۰ آذر
  • ثبت نام عادی: ۲۱ آذر الی ۲۵ دی ۱۳۹۸
  • ثبت نام پیشرفته: ۲۶ دی الی ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
  • آخرین مهلت ثبت نام: ۲۴ بهمن الی ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

■ رقابت Archstorming توسط یک سازمان غیر انتفاعی برای تجهیز خدمات دندانپزشکی برگزار می شود. مکان انتخابی کشوری کوچک در قلب آفریقا به نام Rwanda است. در حال حاضر Rwanda دارای ۴۸ دندانپزشک در کشوری با جمعیت تقریبا ۱۲ میلیون نفر است که یعنی حدودا برای هر ۲۵۰،۰۰۰ بیمار بالقوه یک دندانپزشک وجود دارد. در حالی که در ایالات متحده به ازای هر ۱۶۰۰ بیمار تقریبا ۱ دندانپزشک وجود دارد. علیرغم تلاشهای اساسی برای بازسازی کشور، این آمار همچنان نا امید کننده است و نیاز به متخصصان برای مراقبت از دندان بیش از هر زمان دیگری است. در این رویداد به HHOA کمک خواهد شد که یک کلینیک دندانپزشکی و انستیتوی آموزشی در Kigali، پایتخت رواندا بسازد، پیشنهاد برنده ساخته خواهد شد. مرکز دندانپزشکی HOPE یک کلینیک دندانپزشکی در سطح جهانی را در بخش Kacyiru پایتخت Kigali فعال خواهد کرد. این پایه و اساس تصور HHOA برای یک سیستم مراقبت از دندان پایدار در Rwanda خواهد بود. این کلینیک به جدیدترین تجهیزات و فناوری دندانپزشکی مجهز و با بهره وری مدیریت می شود تا تجربه ای بی نظیر را به بیمار ارائه دهد. همچنین، بخشی از هدف HHOA این است که دندانپزشکان را از طریق آموزش تربیت کرده و آنها را با عشق، دلسوزی و صداقت برای خدمت به جوامع خود بفرستد. علاوه بر خود کلینیک دندانپزشکی، مرکز دندانپزشکی HOPE شامل یک موسسه آموزشی مدرن و آزمایشگاه دندانپزشکی نیز خواهد بود که دندانپزشکان محلی آموزش های پیشرفته دندانپزشکی را دریافت می کنند.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت برای تمامی طراحان از سراسر جهان آزاد است.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ ثبت نام زودهنگام: مبلغ ۶۰ یورو
■ ثبت نام عادی: مبلغ ۸۰ یورو
■ ثبت نام پیشرفته: مبلغ ۱۰۰ یورو
■ ثبت نام دیرهنگام: مبلغ ۱۲۰ یورو

≡ جوایز:

■ جایزه نفر اول: مبلغ ۶۰۰۰ یورو و ساخت پروژه
■ جایزه نفر دوم: مبلغ ۲۰۰۰ یورو
■ جایزه نفر سوم: مبلغ ۱۰۰۰ یورو
■ به ۲ نفر دیگر نیز بلغ ۵۰۰ یورو اعطا خواهد شد.
■ و تقدیر از ۱۰ نفر دیگر

≡ لینک ها و دانلود ها:

وبسایت اصلی مسابقه

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان طراحی معماری, فراخوان غیر رایگان, فراخوان معماری, فراخوان هنری

دیدگاه ها