منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان طراحی و نقاشی ورکشاپ هنری معاونت فرهنگی و هنرهای شهری تهران

فراخوان طراحی و نقاشی ورکشاپ هنری معاونت فرهنگی و هنرهای شهری تهران منتشر شد.

  • مهلت: ۱۰ دی ۱۳۹۷

سازمان زیباسازی شهر تهران به مناسبت برگزاری هفدهمین دوره «جام ملتهای آسیا – ۲۰۱۹» و حضور تیم ملی ایران در این دوره از رقابت ها، در نظر دارد به منظور همراهی با فضای جامعه و شهروندان در حمایت از تیم ملی کشورمان، در قالب برگزاری ورک شاپ هنری، نسبت به فضا سازی محیطی در شهر تهران اقدام نماید. لذا از هنرمندان هنرهای تجسمی و سایر گرایش های هنری مرتبط دعوت می شود ایده ها و طرح های خود را بر اساس ویژگی‌های زیر به این سازمان ارائه نمایند.

نحوه برگزاری ورکشاپ:

به هریک از هنرمندان منتخب یک عدد حجم کروی (به شکل توپ چهل تکه فوتبال) به قطر ۱/۵ متر تحویل داده می شود. هنرمندان می بایست طرح منتخب را با استفاده از رنگ و ابزار مورد نیاز بر روی توپ اجرا نمایند.

ویژگی ایده ها و طرح های ارسالی:

۱- ضرورت دارد ایده های پیشنهادی برای این فراخوان در قالب طرح های نوآورانه و خلاق ارائه شود.
۲- لازم است ایده ها و طرح های ارائه شده هنرمندان امکان و قابلیت اجرا بر روی “حجم های کروی به شکل توپ چهل تکه فوتبال” از جنس پیش ساخته به قطر ۱/۵ متر را دارا باشد.
۳- تعداد طرح های پیشنهادی از سوی هنرمندان برای این فراخوان حداکثر ۳ طرح می باشد، که از این بین ۱ اثر از هر هنرمند، در صورت دارا بودن شرایط و ویژگی های لازم توسط شورای هنری منتخب و قابل اجرا خواهد بود.

شرایط عمومی فراخوان:

۱- بررسی، کارشناسی، تأیید یا رد طرح ها به عهده شورای هنری می باشد.
۲- طرح های ارسالی هنرمندان پس از داوری به هنرمندان عودت داده نخواهد شد .
۳- رعایت کلیه قوانین مربوط به حق تألیف و طراحی اثر بر عهده فرستنده آثار بوده و پاسخگویی به کلیه عواقب قانونی آن بر عهده ارائه کنندگان آنها می باشد.در صورتی که در هریک از مراحل ارائه طرح، مراحل مختلف کارشناسی و داوری و حین یا پس از اجرای طرح ها، عدم اصالت طرحی محرز شود طبق نظر شورای هنری و مدیران مربوطه اقدامات قانونی صورت خواهد گرفت.
۴- به پذیرفته شدگان پس از اجرای آثار، لوح تقدیر و مبلغ ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به عنوان هدیه ورودی پرداخت خواهد شد.
زمان و نحوه تحویل آثار :
• طراحان محترم می توانند با مراجعه حضوری به دبیرخانه، آثار خود را در تاریخ ۱۰ دی ماه ۱۳۹۷ تحویل دهند؛ پس از ساعت ۱۵روز ۱۰ دی ماه ، به هیچ عنوان طرحی از مراجعه کنندگان تحویل گرفته نمی شود.
الف) پرینت در قطع A3 از فرم جانمایی آثار، با کیفیت بالا از هر طرح (جهت دریافت فرم جانمایی، از این لینک وارد شوید)
ب) فایل طرح پیشنهادی با فرمت jpg در ابعاد A3 با وضوحdpi 300
ج) پرینت از فرم ثبت نام تکمیل شده با امضای هنرمند (جهت دریافت فرم ثبت نام، از این لینک وارد شوید)
هیئت داوران :
شورای هنری سازمان زیباسازی شهر تهران

گاه شمار فراخوان:

  • مهلت ثبت نام و ارسال آثار : ۱۰ دی ماه
  • تاریخ داوری آثار: ۱۱دی ماه
  • اجرای آثار: ۱۲و۱۳ دی ماه
دبیرخانه:
  • خیابان مفتح جنوبی، نبش کوچه شیرودی پلاک ۲، سازمان زیباسازی ،طبقه سوم، معاونت فرهنگی و هنرهای شهری، مدیریت نقاشی دیواری

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تصویرسازی, فراخوان دیجیتال آرت, فراخوان رایگان, فراخوان کارگاه هنری, فراخوان گرافیک, فراخوان نقاشی و طراحی, فراخوان هنرهای تجسمی, فراخوان هنری, هنرهای معاصر

دیدگاه ها