منو

ایمیل ارسال آثار فراخوان طراحی پوستر بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

فراخوان طراحی پوستر بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ■

به گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ؛ معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور بهره گیری از خرد جمعی و مشارکت عمومی از طراحان کشور جهت طراحی پوستر بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دعوت به عمل آورد. علاقمندان جهت شرکت در طراحی پوستر نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می­توانند آثار خود را (حداکثر دو طرح پیشنهادی در قطع کاغذ A۴رنگی) تا پایان وقت اداری ١٠ اردیبهشت ماه سال ١٣٩۶ به نشانی ؛ تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه ولیعصر، خیایان شهید هاشمی فر، پلاک ١۵ معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – طبقه پنجم – روابط عمومی ارسال نمایند و یا به رایانامه quran.expo٢۵@farhangmail.ir ارسال شود.

ضمنا علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶١٩٠۵-٠٢١ داخلی ۵١٢ و ۵١٣ می توانند در ساعات اداری تماس حاصل نمایند.

همچنین به اطلاع می رساند به سه طرح برگزیده جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

لازم به ذکر است بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار« اخلاق در پرتو فهم قرآن» در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) از ساعت ۵تا ١٢ شب در ماه مبارک رمضان پذیرای عموم علاقمندان به ساحت مقدس قرآن کریم خواهد بود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان هنری

دیدگاه ها