جستجو
فراخوان عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو برای سال ۱۳۹۹

فراخوان عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو برای سال ۱۳۹۹ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
  • به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در ایران تئاتر، این مجموعه نمایشی با اعلام فراخوان اجرا در سال ۱۳۹۹ اعلام می‌کند، پذیرای متون نمایشی و پیشنهادهای اجرایی هنرمندان در سال آتی خواهد بود.
درباره عمارت نوفل لوشاتو
  • عمارت نوفل‌لوشاتو طی ۱۰ ماهی که از سال ۱۳۹۸ گذشت، میزبان تئاترهای بین‌المللی، حرفه‌ای، دانشجویی، نمایشنامه‌خوانی و جشنواره‌های متعددی از جشنواره تئاتر دانشگاهی گرفته تا جشنواره‌های خصوصی افرا، آرخه، ثمر و موندا بوده و در روزهای پیش‌رو سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر است.
  • این مجموعه نمایشی، حمایت از گروه‌های جوان، هنرمندان فعال استان‌ها و همچنین تجربه‌های نو را برای سال آینده در دستور کار دارد. در کنار آن، سالن یک عمارت نوفل‌لوشاتو مانند روال این چند سال پذیرای پیشنهاد اجرای اساتید، مدرسان و هنرمندان باسابقه است.

ارسال آثار

عمارت نوفل‌لوشاتو از هنرمندان علاقه‌مند دعوت می‌کند از روز پنجشنبه ۱۰ بهمن تا پایان دهه اول اسفند سال‌جاری، متون نمایشی یا فیلم اجرای کامل نمایش‌شان را همراه با فرم‌های درخواست تکمیل شده به واحد اداری این مجموعه به نشانی تهران، خیابان نوفل‌لوشاتو، بن‌بست زیبا پلاک ۱ ارسال کنند. همچنین ایمیل عمارت نوفل‌لوشاتو به نشانی nofelluchatou@gmail.com در دسترس هنرمندان خواهد بود.

کسب اطلاعات بیشتر
  • علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اجرای نمایش در سال ۱۳۹۹ از ساعت ۱۰ تا ۱۸ با شماره تلفن‌های ۰۲۱۶۶۴۸۳۷۴۲ و ۰۲۱۶۶۹۵۲۶۰۰ تماس بگیرند.

 

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه