منو

ارسال اثر فراخوان عکس موبایل|نگاه مهربان به معلولیت

فراخوان مسابقه عکس نگاه مهربان به معلولیت منتشر شده است.

■مهلت: ۱۵ دی■

این مسابقه عکاسی در سه بخش عکاسان معلول، عکاسی از معلولان و محدودیت های معلولان برگزار می شود که شرکت کنندگان در دو بخش نخست به ترتیب نگاه های «معلول به اجتماع» و «اجتماع به معلولان» را در قالب موضوعات آزاد باید ارائه کنند و در بخش محدودیت های معلولان نیز با رویکرد«ارتباط های اجتماعی و تردد شهری» به سراغ ثبت لحظات ناب بروند.

علاقه مندان به حضور در این رقابت باید اثر خود را با کیفیت بالا از طریق تلفن همراه ثبت کرده و در قالب تک عکس به آیدی تلگرام  kashanfarhangi_adm2@ حداکثر تا ۱۵ دی ماه سال جاری ارسال نمایند.

علاوه بر اهدای لوح تقدیر و اختصاص جوایز نقدی ارزنده به صاحبان آثار برتر، نمایشگاهی از تصاویر برگزیده این مسابقه عکاسی در بهمن ماه سال جاری برپا می شود.

مسابقه عکاسی «نگاه مهربان به معلولیت» به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره بهزیستی این شهرستان برگزار می شود.

منبع خبر: نسیم آنلاین

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: دی ۲۷, ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸

  اریا

  با سلام .شما مهلت ثبت نام رو ۱۷ دی و فقط در سایت اعلام کردید ودر پوسترهای اطلاع رسانی نوشته شده ۳ تا ۸ بهمن این نحو طراحی و اطلاع رسانی واقعا مضحک و متاثر کننده هس .و سطح مسابقه رو پایین میاره. احتمالا شیوه انتخاب و اهدا جوایزتون هم به همین منوال باید باشه.
  • ارسال شده: دی ۲۷, ۱۳۹۵ ۱۴:۳۱

   فراخوان

   سلام و روز شما بخیر. ۱٫ هم توی پوستر و هم توی متن خبر، این تاریخ ۱۵ دی ذکر شده. ۲٫ وبسایت فستیوارت فقط اطلاع رسانی مسابقات رو انجام می ده و برنامه ریزی ها و اهدای جوایز بر عهده خود برگزار کنندگان است.