منو

لینک کانال تلگرام فراخوان فیلم و پویانمایی اولین جشنواره دانشجویی گروه «رسانه برای ارتقاء زندگی»

≡ فراخوان فیلم و پویانمایی اولین جشنواره دانشجویی گروه «رسانه برای ارتقاء زندگی» منتشر شد.≡

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

■  زمینه ها: #پویانمایی #فیلم

■ مهلت: ۱ اسفند ۱۳۹۶

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 

■ همانطور که در جریان هستید، اخیرا در مناطق کرمانشاه و دیگر نقاط کشور شاهد سوانح هولناکی بوده ایم که جان صد ها نفر از هموطنانمان روا گرفته، و بیخانمانی برای هزاران نفر دیگر به ارمغان آورده است. هرچند که نمیتوان مانع بروز حوادث طبیعی شد، ولی بی شک با آگاه سازی مناسب مردم و اطلاع رسانی های پیش از حادثه، میتوان قربانیان اینگونه اتفاقات را کاهش داد.
■ به همین منظور، گروه MLPG در صدد است فرصتی ایجاد کند تا افراد بتوانند از توانمندی های خود در این زمینه استفاده کرده و با ساخت فیلم و یا پویانمایی کوتاه، به ارتقا سطح آگاهی مردم در زمینه زلزله کمک کنند.

  • ≡ موضوع آثار
    ■ آثار ارسالی می تواند در رابطه با هر یک از مراحل مواجهه با زلزله باشند (مرحله آمادگی، مقابله، بازسازی،کمک های مردمی و…)
     
  • ≡ جوایز
    ■ در راستای تشکر از بهترین آثار ارسالی، جایزه نقدی به میزان ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.
     

■ آثار برگزیده ان شاءالله در تاریخ ۱۵ ام فروردین ماه ۱۳۹۷ جهت دریافت رای های مردمی اعلام خواهند شد. مشتاقانه منتظر دریافت آثار شما خواهیم بود.

■ برای تکمیل فرم ثبت نام، اینجا کلیک کنید

 

≡ کانال تلگرام مسابقه
■ @mlpg_usern
■ #USERN_IG 

 

 

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها