منو

ایمیل ارسال اثر فراخوان مسابقه‌ عکاسی بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران

فراخوان مسابقه‌ عکاسی بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران منتشر شد.

  • مهلت: ۲ شهریور ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در خبرگزاری مهر، فراخوان مسابقه‌ عکاسی بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران در ۲ بخش «قاب های ماندگار» و «لحظه‌های ماندگار» منتشر شد.

≡ بخش های مسابقه

الف) مسابقه‌ قاب های ماندگار

  • این بخش مربوط به عکاسانی می شود که علاقه مند به عکاسی از اجراهای نخست نمایش های بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران هستند. پس از ارسال بیوگرافی و تقاضای شرکت در جشنواره توسط عکاسان، شرایط همکاری از سوی دبیرخانه جشنواره به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
  • عکس های برتر این بخش به نمایشگاه عکس تئاتر استان تهران راه خواهند یافت و بر اساس انتخاب کارشناسان جشنواره به سه عکاس برگزیده نیز در روز اختتامیه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
  • این بخش ویژه عکاسانی است که دارای دوربین حرفه ای با تنظیمات دستی باشند.

ب) مسابقه‌ لحظه های ماندگار

  • این بخش مربوط به عکاسانی می شود که علاقه مند به عکاسی در حاشیه‌ برگزاری جشنواره تئاتر استان تهران هستند اولویت در این بخش شکار لحظه ها و اتفاقات پیش بینی نشده و ثبت لحظه های ماندگار در رویداد های مختلف از جمله جلسات نقد و بررسی، کارگاه های آموزشی، واکنش های مختلف هنرمندان، شهروندان و گروه های تئاتر نسبت به اتفاقات متنوع جشنواره است.
  • عکس های برتر این بخش به نمایشگاه عکس تئاتر استان تهران راه خواهند یافت و بر اساس انتخاب کارشناسان جشنواره به سه عکاس برگزیده نیز در روز اختتامیه تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
  • این بخش به صورت آزاد برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند هم با تلفن های همراه و هم با دوربین های عکاسی لحظه های خود را ثبت کرده و در جشنواره شرکت کنند.

≡ نحوه شرکت در مسابقه

  • علاقه مندان به شرکت در هر کدام از بخش های مسابقه عکاسی می توانند تا تاریخ ۲ شهریور بیوگرافی خود به همراه تقاضانامه شرکت در مسابقه عکس جشنواره را به آدرس ایمیل Anamayeshth@gmail.com ارسال کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۴۹۳۳۸۶ تماس بگیرند.
  • بیست و سومین جشنواره تئاتر استان تهران به همت انجمن هنرهای نمایشی و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ۶ الی ۱۰ شهریور ماه ۹۷ در پردیس تئاتر تهران برگزار می شود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی

Tags:  

دیدگاه ها