جستجو

فراخوان مسابقه بین‌المللی عکس Umbra ۲۰۱۸ منتشر شد.

  • مهلت: ۷ دی ۱۳۹۷

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در گالری آنلاین، مسابقه Umbra شما را به اولین مسابقات بین‌المللی سالانه عکاسی Umbra دعوت می‌کند. شما می توانید اولین کسی باشید که مجسمه طلایی Grand Umbra را دریافت می‌کند و به عنوان عکاس بزرگ سال ۲۰۱۸ جایزه بگیرید. جایزه Umbra که یکی از معتبرترین جوایز عکاسی تا به امروز است، عکاسان خلاق زبده را در سراسر جهان که همچنان به تکامل و نوآوری در دنیای عکاسی می‌پردازند شناسایی می‌کند.

جوایز:

  • برنده جایزه بزرگ UMBRA «جایزه عکاس بزرگ سال»: هیئت داوران برنده کلی جایزه بزرگ را از میان همه دسته‌بندی‌ها برای دریافت مجسمه طلایی Grand Umbra، جایزه نقدی، نشان برنده Umbra و تقدیرنامه انتخاب می‌کند.
  • برندگان دسته بندی اصلی – حرفه‌ای، غیرحرفه‌ای و دانشجو. ۲۴ برنده دسته‌بندی اصلی به ترتیب مدال جایزه Umbra، نشان برنده Umbra و تقدیرنامه دریافت خواهند کرد.
  • مقام‌آوران دسته‌بندی‌ها و اسامی شایان ذکر – حرفه‌ای، غیرحرفه‌ای و دانشجو. در هر دسته‌بندی مقام‌آوران و اسامی شایان ذکر وجود دارند که هر یک به ترتیب نشان برنده Umbra و تقدیرنامه دریافت خواهند کرد.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

5 پاسخ

    1. سلام. وقت شما بخیر. از طریق لینک زیر پوستر به سایت اصلی مراجعه کنید. اگر موفق نشدید، می تونید از خدمات فستیوارت استفاده کنید. festivart.ir/help

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه