جستجو

فراخوان مسابقه بین‌المللی مقاله‌نویسی با موضوع «یادگیری از طبیعت» منتشر شد.

■ مهلت: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ■

«مسابقه سالیانه مقاله‌نویسی» توسط «بنیاد صلح جی او آی» ژاپن (Goi peace Foundation)، و با مشارکت کمیسیون ملی یونسکو و وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علوم و فناوری این کشور، و برخی از نهادها و سازمان های مرتبط کشور ژاپن، برای کودکان و جوانان حداکثر ۲۵ ساله برگزار می‌شود. هدف از این مسابقه، بهره‌مندی از تصورّات و ابتکارات کودکان و جوانان در حمایت از فرهنگ صلح و توسعۀ پایدار است که در قالب “برنامه عمل جهانی یونسکو در زمینه آموزش برای توسعه پایدار” برگزار می‌شود. این مسابقه همچنین در نظر دارد توجۀ جامعه را به تفکر در این زمینه که چگونه هریک از افراد می‌توانند در جهان تغییرات مثبت بیافرینند، جلب کند.

موضوع مسابقه امسال “یادگیری از طبیعت” است و شرکت‌کنندگان لازم است در خصوص این موضوع که: از طبیعت چه چیزی می‌توانیم یاد بگیریم و چگونه می‌توانیم از آن یادگیری برای آینده استفاده نمائیم، مقاله ارائه دهند.

شرایط و مراحل شرکت در مسابقه به شرح زیر می‌باشد:

۱-واجدین شرایط حداکثر باید ۲۵ سال سن داشته باشند و در یکی از دو گروه: کودکان ( تا ۱۴ سال) و گروه جوانان ( حداکثر تا ۲۵سال) قرار گیرند.

۲-  متن مقاله باید حداکثر ۷۰۰ کلمه یا کمتر و به زبان‌های انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی یا آلمانی یا حداکثر ۱۶۰۰ نشانه به زبان ژاپنی ارائه شود.

۳- برای ارسال مقالات لازم است یک صفحه به ارائه اطلاعاتی به شرح زیر اختصاص یابد:
۱-گروه سنی ( کودکان یا جوانان)، ۲- عنوان مقاله  ۳- نام نگارنده مقاله ۴- نشانی ۵- شماره تلفن ۶- پست الکترونیک ۷- ملیت ۸- سن ۹- جنسیت ۱۰-نام مدرسه ( درصورت تناسب) ۱۱- تعداد کلمات

 (درصورتی که مدیر یک سازمان یا معلم یک مدرسه در نظر دارد تعدادی از مقالات را از زیر مجموعه یا کلاس درسی خود معرفی کند، لازم است فهرستی از نام و سن شرکت‌کنندگان به همراه اطلاعات تماس خود را در برگه‌ای جداگانه ضمیمه نماید.)

۴- مقالات باید اصل بوده و تاکنون منتشر نشده باشند.

۵- نگارنده مقاله فقط باید یک نفر باشد و مقاله مشترک پذیرفته نمی شود.

۶- علاقه‌مندان و واجدان شرایط باید مقاله خود را حداکثر تا تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ به نشانی

 Contact Information:

The Goi Peace Foundation

۱-۴-۵ Hirakawacho, Chiyoda-ku,

Tokyo 102-0093, Japan

Email: essay@goipeace.or.jp

ارسال نمایند و یا از طریق مراجعه به وب سایت www.goipeace.or.jp به طور آنلاین در خصوص ارسال مقاله اقدام نمایند.

دریافت اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه به سایت زیر قابل دسترسی است:

https://www.goipeace.or.jp/en/work/essay-contest/

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه