جستجو
پوستر فراخوان مسابقه بین المللی طراحی صنعتی Andreu 2023

فراخوان مسابقه بین المللی طراحی صنعتی Andreu 2023 منتشر شد.

 • مهلت: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

این مسابقه بین المللی طراحی که توسط Andreu World برگزار می شود، از سال ۲۰۱۱ هر ساله تکرار می شود که مطمئناً آن را به یکی از با سابقه ترین ها در جهان تبدیل کرده و در تخصص خود، طراحی صندلی و میز، منحصر به فرد است. این رویداد امسال بیست و دومین دوره خود را برگزار می کند و ثبت نام در آن برای دانشجویان و متخصصان سراسر جهان آزاد است.

درباره مسابقه

 • مسابقه بین المللی طراحی جهانی Andreu تبدیل به یک ویترین بین المللی برای حمایت و معرفی نویدهای جدید طراحی محصول شده است.
 • موضوع سال ۲۰۲۳ «فراسوی موج پلاستیک/Beyond the Plastic Wave» است.
 • برای رقابت، باید طراحی برای صندلی و/یا میز پایدار ارائه شود، بگونه ای که با تمام مشخصات اعلام شده توسط Andreu World در بریفینگ محصول مطابقت داشته باشد و مشکلات فنی و طراحی آن را در شرایطی که برای تولید به صورت سری مشخص شده است، حل کند.
 • شرکت در این مسابقه برای تمام سنین، دانشجویان و متخصصان طراحی، معماری و ساخت، به عنوان بهترین راه برای ارتقای ارزش های جدید و معرفی استعدادهای بین المللی برای ساخت و طراحی آینده آزاد است.
 • طرح ارسالی باید اورجینال باشد.
 • مدل ها باید به همراه بقیه مواد مشخص شده برای پروژه در مهلت تعیین شده به صورت فیزیکی به مقر جهانی Andreu ارسال شوند.
 • مراسم اهدای جوایز در دسامبر ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد.
 • برای ثبت نام باید در وبسایت مسابقه از طریق منوی «Talent | Design contest | Legal rules» اقدام کنید. پس از ثبت نام، یک فایل شخصی برای هر شرکت کننده ایجاد می شود. این فایل برای شناسایی شرکت کننده در وب سایت مسابقه در طول مسابقه امسال و دوره های آینده استفاده می شود. شرکت کنندگان فقط می توانند از طریق فرم ثبت نام موجود در وب سایت ثبت نام کنند. شرکت کنندگان فقط یک بار می توانند ثبت نام کنند و ثبت نام قابل انتقال نیست. پس از ثبت نام، یک ایمیل با لینکی برای تایید ثبت نام برای شرکت کنندگان ارسال می شود. پس از ثبت نام، شرکت کنندگان می توانند با استفاده از رمز عبور شخصی وارد سایت شوند و در بخش «Edit your data» در منوی «Personal data»، اطلاعات شخصی خود را بررسی و اصلاح کنند.
 • شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از دریافت شماره شرکت‌کننده، فرآیند ثبت‌نام در مسابقه بین‌المللی طراحی جهانی آندریو را تکمیل کنند. هنگامی که خود را در وب‌سایت شناسایی کردید، می‌توانید در بخش «Participant numbers section» در منوی Inscription، شماره‌های شرکت‌کننده‌تان (مثلا: ۱-۲۰۲۳) را بررسی کرده و درخواست کنید. هر شرکت کننده باید برای هر پروژه ارائه شده، یک شماره شرکت کننده درخواست کند. می توانید هر تعداد شماره شرکت کننده که لازم است، درخواست کنید.
 • هر طرحی که با شماره شرکت کننده مربوطه که از طریق Andreu World صادر شده همراه نباشد، از مسابقه بین المللی طراحی جهانی Andreu حذف خواهد شد.
 • هر طرحی که با شماره هایی که در پایگاه داده Andreu World وجود ندارد دریافت شود، حذف خواهد شد.
 • درج هرگونه اطلاعات شخصی در مدارک ارسالی در طول مسابقه دلیلی برای حذف خواهد بود.

تمام موارد ارسالی(مدل ها،‌ گزارش فنی، بسته بندی و سایر مواد مرتبط با پروژه) باید با شماره شرکت کنندگان اختصاص داده شده، ثبت شود.

موارد زیر باید توسط هر شرکت کننده ارسال شود:

– نمونه اولیه محصول پیشنهادی (مقیاس ۱:۵).

– گزارش فنی پروژه تا حد امکان کامل. این می تواند شامل: پلان ها، نمودارها، طرح ها، رندرها، تصاویر قطعه، یا ارائه ویدئو باشد. گزارش فنی از طریق ایمیل به contest@andreuworld.com با ذکر شماره شرکت کننده در موضوع ارسال می شود.

برای تسهیل ارسال موراد فایلی که ممکن است شامل ویدئو باشد، استفاده از پلتفرم های دیجیتالی که امکان انتقال داده را فراهم می کند مانند Wetransfer، OneDrive، Google Drive یا موارد مشابه مجاز است.

توجه ویژه ای به مشارکت های نوآورانه (بر اساس یک مطالعه امکان سنجی) داده خواهد شد که به افزایش کیفیت محصول کمک می کند. عوامل زیر مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت:

– هزینه های تولید.

– انطباق با عملکردهای مورد نظر.

– ارگونومی

– ردپای کربن، ردپای آب مصرفی، ضایعات صفر و غیره.

– مواد جدید سالم و پایدار.

طرح ها باید به گونه ای ارائه شوند که تولید انبوه مکانیزه آنها را تسهیل کنند. همه محصولات باید اورجینال باشند، یعنی نباید طرح های قبلی را منعکس کنند.

باید یک ویدیوی خلاقانه که پروژه را توضیح می‌دهد و/یا جزئیات و مدل طراحی را نشان می‌دهد ارائه شود تا مورد ارزیابی قرار بگیرد. حداکثر مدت زمان ویدیو ۲ دقیقه باشد و باید در فرمت عریض با حداقل وضوح ۱۰۸۰p (1920×1080) و حداکثر وضوح ۲۱۶۰p (3840×2160) ایجاد شود. حجم فایل نمی تواند از ۱ گیگابایت بیشتر باشد. فیلم باید به همراه گزارش فنی از طریق ایمیل ارسال شود.

ارسال اثر

مدل باید قبل از ۱ دسامبر ۲۰۲۳ از طریق پست یا سرویس پیام رسان یا با تحویل پروژه به صورت دستی به دفاتر ما ارسال شود. آدرس ارسال:

Andreu World

C/ Los Sauces, 7 Urb. Olimar

۴۶۳۷۰ Chiva – Valencia Spain

T. +34 96 180 57 00

or P.O. Box Nº ۱۲۷,

C.P. 46370 Chiva

Valencia Spain

T. +34 96 180 57 00

هزینه شرکت در مسابقه

 • رایگان است.

جوایز مسابقه

 • بهترین طرح سال: ۴۰۰۰ یورو
 • دومین طرح برتر:۲۰۰۰ یورو
 • هیئت داوران ۳ جایزه ویژه اهدا می کنند.

لینک های مرتبط

وبسایت فراخوان Andreu World International Design Contest 2023

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه