جستجو

فراخوان مسابقه بین المللی نویسندگی منچستر ۲۰۱۶ ویژه نویسندگان نوظهور بالای ۱۶ سال منتشر شد.

■ مهلت: ۷ مهر ۱۳۹۶ ■

 • رقابت «جایزه شعر منچستر» و «جایزه داستان منچستر» توسط دانشگاه متروپولیتن منچستر برگزار می شود.

 

چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

 • شرکت در این مسابقه برای همه نویسندگان نوظهور و با سابقه بالای ۱۶ سال جهان آزاد است.

هزینه ثبت نام

 • جایزه بخش شعر: ۱۷٫۵۰ پوند
 • جایزه بخش داستان: ۱۷٫۵۰ پوند

جوایز

 • جوایز مسابقه از طریق هزینه های پرداختی شرکت کنندگان تأمین می شود و درصورتیکه تعداد شرکت کنندگان به حدنصاب نرسد، مبلغ آن کاهش می یابد.
  • بخش داستان یک جایزه دارد و مبلغ ۱۰٫۰۰۰ پوند برای بهترین داستان کوتاه است که می تواند به یک نفر داده شود یا با تصمیم داوران بین دو نفر تقسیم شود.
  • ۱۰٫۰۰۰ پوند برای بهترین پورتفولیوی ۳ تا ۵ شعر.

[restrict paid=true]

جزئیات مسابقه در وبسایت برگزارکننده

ترجمه شرایط و مقررات بخش داستان

 • این مسابقه دارای دو بخش است:
  1. جایزه شعر منچستر: شرکت کنندگان باید یک پورتفولیو شامل حداقل ۳ و حداکثر ۵ شعر ارسال کنند.
  2. جایزه داستان منچستر: شرکت کنندگان باید یک داستان کوتاه با حداکثر ۲۵۰۰ کلمه ارسال کنند.
 • همه آثار باید به زبان انگلیسی باشند.
 • آثار می توانند با هر موضوعی باشند و به هر سبک و فرمی نوشته شده باشند.
 • آثار ارسالی باید اثر شخصی شرکت کننده باشند.
 • آثار ارسالی نباید قبلا و در طول این رقابت بصورت چاپی یا از طریق وب منتشر شده باشند.

مقررات

 1. این رقابت توسط دانشگاه متروپولیتن منچستر (Manchester Met) برگزار می شود.
 2. شرکت در این مسابقه برای همه افراد ۱۶ سال و بیشتر مجاز است.
 3. اعضای دانشگاه متروپولیتن نمی توانند در این رقابت شرکت کنند.
 4. آثاری که بعد از مهلت تعیین شده ثبت شوند، پذیرفته نمی شوند. ثبت نام را به زمان های آخر موکول نکنید.
 5. شرکت کنندگان باید یک داستان کوتاه تا ۲۵۰۰ کلمه را برای شرکت در مسابقه ارسال کنند. تعداد حداقل برای کلمات تعیین نشده است. عنوان ها، خط های خالی و شماره صفحات در این شمارش محاسبه نمی شوند.
 6. هر تعداد داستان می توانید ارسال کنید. اما برای هر داستان باید یک بار تکمیل فرم و پرداخت هزینه را انجام بدهید.
 7. موضوع آثار آزاد است و به هر سبک و شکلی می تواند نوشته شده باشد، اما باید اثر اصلی ثبت نام کننده باشد و همینطور قبل از۱۰ آذر ۱۳۹۶ بصورت چاپی یا دیجیتالی و آنلاین منتشر نشده باشند. آثاری که در وبسایت های عمومی، وبلاگ ها یا سایت رسانه های اجتماعی منتشر شده باشند، می توانند ثبت نام کنند، اما باید قبل از زمان ثبت نام از آنجا برداشته شده باشند و نباید دوباره قبل از ۱۰ آذر ۱۳۹۶ آپلود شوند. آثاری که در انجمن های اینترنتی بسته شده (مانند اهداف کارگاهی در دوره های آموزش نگارش) ارسال شده باشند می توانند ثبت نام کنند. آثاری که بصورت چاپ یا انتشار رسانه ای یا اینترنتی غیر از موارد مطرح ارائه شده باشند، فاقد شرایط مسابقه محسوب می شوند و بدون بازگرداندن هزینه ها از مسابقه حذف می شوند.
 8. آثار باید بصورت تایپ شده و واضح به زبان انگلیسی ارسال شوند. در آثار نباید تصویر یا اثر هنری باشد. صفحات ارسال شده توسط پست باید منگنه شوند، با گیره بهم وصل شده باشند یا بصورت شل کنار هم باشند که بتوانند به راحتی جدا و فتوکپی و اسکن شوند. سایر موارد بیشتر از این مقررات (مانند قلم و فاصله ها) به تصمیم نویسنده انجام شود.
 9. ترجمه آثار نوشته شده به سایر زبان ها به انگلیسی پذیرفته می شود، به شرط آنکه متن اصلی اثر خود شرکت کننده باشد و منتشر نشده باشد، به زبان انگلیسی ترجمه نشده باشد، همچنین ترجمه انگلیسی آثاری که به سایر زبان ها منتشر شده باشند، پذیرفته نمی شود.
 10. آثار تنها از طریق پست و یا آنلاین و از طریق وبسایت مسابقه پذیرفته می شوند.
 11. آثار پستی تنها در صورت داشتن فرم تکمیل شده و پرداخت هزینه ها قبول می شوند. ثبت نام پستی باید بصورت مهر شده، دارای آدرس و با پرداخت هزینه های مربوطه و اگر مایل به دریافت خبر رسید از طرف برگزارکننده باشید، با یک کارت پستی همراه باشد. خبر دریافت آثار اگر ثبت اثر و بررسی انجام شد؛ بطور نرمال در طول ۲۸ روز از ثبت نام انجام می شود.
 12. ثبت نام آنلاین باید از طریق آدرس www.manchesterwritingcompetition.co.uk انجام شود. ثبت نام آنلاین باید با پرداخت آنلان هزینه و دریافت خودکار رسید همراه باشد که به ایمیل شما ارسال می شود.
 13. به همه آثار یک شماره ID تعلق می گیرد و برای داوران ناشناس می ماند. اسامی تنها پس از مشخص شدن اسامی نامزدها و مشخص شدن برندگان اعلام می شود.
 14. شرکت کنندگان هر زمان می توانند آثار خودشان را از طریق ارسال درخواست برای برگزارکننده از مسابقه خارج کنند. هزینه پرداخت شده برگردانده نمی شود.
 15. پس از ارسال اثر، امکان انجام اصلاحات در آن مقدور نمی باشد. اگر می خواهند تغییری ایجاد کنند؛ باید آن را از مسابقه خارج کنند و بعنوان اثر جدید ثبت نام کنند و هزینه مجزا پرداخت کنند. هر تغییری می تواند در اثر جدید داده شود.
 16. آثار به هیج وجه برگردانده نمی شوند.
 17. برگزارکننده این حق را دارد که اگر دلایل منطقی داشت هر اثری را به علت عدم رعایت مقررات مسابقه فاقد شرایط لازم اعلام کند.
 18. برگزارکننده هیچ مسئولیتی در قبال آثار ارسالی شامل صدمه یا گم شدن بر عهده ندارد.
 19. از اطلاعات شخصی شما بر اساس قوانین انگلستان محافظت می شود.
 20. این مسابقه و قوانین آن تابع قوانین انگلستان هستند و موارد تعارض در دادگاه های این کشور بررسی می شوند.
 21. برگزارکننده حق تصحیح این مقررات هرجایی که نیاز باشد را دارد. هر گونه تغییری در وبسایت مسابقه اعلام می شود.
 22. ارسال یک اثر به معنای پذیرش مقررات این مسابقه است. در موارد اختلاف درباره این قوانین یا سایر موارد مربوط به این مسابقه؛ تصمیم برگزارکننده نهایی است و اعتراضی پذیرفته نمی شود.

هزینه ها

 1. هزنیه ثبت نام ۱۷٫۵۰ پوند برای هر داستان است.
 2. پرداخت پستی: پرداخت از طریق چک یا سفارش پستی انجام می شود. چک و رداخت پستی باید برای “Manchester Metropolitan University” قابل وصول باشد. اگر یک ثبت نام انجام شود، اما چک یا دبیت کارت یا کارت اعتباری قابل وصول نباشد، در طول ۲۸ روز کاری بعد از پایان مهلت مقرر از شرکت کننده درخواست می شود تا مجددا برای پرداخت تلاش کند یا انصراف بدهد.
 3. پرداخت آنلاین: پرداخت می تواند تنها از طریق دبیت کارت یا کارت اعتباری انجام شود. پرداخت از طریق پی پل قبول نمی شود. اگر یک ثبت نام آنلاین با موفقیت انجام شد اما پرداخت تکمیل نشد، فقط تا پایان مهلت ارسال اثر فرصت دارید تا از فروشگاه آنلاین بازدید کنید و پرداخت خودتان را تکمیل کنید یا اثرتان را از مسابقه خارج کنید.
 4. عدم پرداخت هزینه ها تا ۳ آذر ۱۳۹۶ در هر مورد، باعث حذف آثار از مسابقه می شود.
 5. پرداغت غیر از روش های مطرح شده؛ مورد پذیرش قرار نمیگیرد و ریسک آن بر عهده خود شماست.

[/restrict]

ارتباط با مسابقه

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه