منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان مسابقه طراحی خودروی Michelin سال ۲۰۱۹

ثبت نام در فراخوان مسابقه طراحی خودروی Michelin سال ۲۰۱۹ آغاز شد.

 • مهلت: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷

مسابقه طراحی کارخانه بین المللی لاستیک سازی Michelin، یک رقابت جهانی برای تشویق، ترویج، تبلیغ و ارائه فرصت دیده شدن به تفکر خلاق اصیل و نوآوری در طراحی وسیله نقلیه است. با پذیرش و حمایت از طراحی، میشلین قصد دارد با ترکیب نوآوری فنی با طراحی حمل و نقل از طریق ایجاد ارتباطی نزدیکتر با جامعه طراحی، برای تولید وسایل نقلیه ای گام بردارد که مصرف کنندگان مایل به خرید آن باشند و از رانندگی با آن لذت ببرند. میشلین جامعه بین المللی طراحی، افراد، شرکت های کوچک و بزرگ و دانشگاه ها را به چالش می کشد تا با اشتیاق به ایجاد راهکارهای طراحی نوآورانه و زیبایی شناختی بپردازند که به نیازهای موضوع طرح چالش امسال میشلین مرتبط هستند.

≡ معرفی موضوع: «حمل و نقل الهام بخش»

شهرهای بزرگ در حال جدال با رودررویی با نیازهای اقتصادی، محیط زیستی، احساسی و اجتماعی آینده برای حمل و نقل پایدار در زمانه تغییر مداوم فن آوری هستند. بیشتر گفتگوها درباره آینده حمل و نقل چیزی است که مردم آن را خواهند راند، فن آوری هایی که استفاده خواهد شد و برندهایی که سرویس خواهند داد. در طول بیست سال آینده، صدها میلیارد دلار صرف تکامل فن آوری ها و آفرینش ابزارهایی خواهد شد که در حمل اکوسیستم های و نقل پایدار آینده استفاده خواهند شد.

سوالی که اغلب پرسیده می شود این است که «چرا؟». چرا یک کاربر یک سیستم حمل و نقل خاص را انتخاب می کند؟ اگر قبل از پرداختن به چگونگی پاسخگویی به نیازهای خود و طراحی محصول خود، ابتدا تشخیص دهید که چرا برخی از نیازهای عاطفی کاربران مهم هستند، طراحی شما برای کاربران بسیار عمیق تر و معقول تر خواهد بود. برای مسابقه طراحی Michelin 2019، چالش شما این است که با شناسایی موفقیت یکی از نیازهای احساسی زیر، الهام بخش کاربران باشید: «شادی، اعتماد، امنیت و آزادی؛ و طراحی یک راه حل حمل و نقل که این احساسات را برای کاربران در یکی از مکان های زیر ایجاد می کند: برلین، بمبئی، نیویورک، سائو پائولو یا شانگهای در سال ۲۰۳۵».

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

 • علاقمندان، دانشجویان، طراحان فردی، استودیوهای طراحی، مشاوران، مدرسه های طراحی، طراحان حمل و نقل، از جمله نصب و تامین کنندگان قطعات و دستگاه ها، همه واجد شرایط ورود به مسابقه هستند.

≡ داوری آثار

 • هیئت داوران حرفه ای متشکل از از طراحان حرفه ای بین المللی، سرپرستان و مربیان استودیو طراحی پیشرفته OEM، برندگان را انتخاب می کند. تمام تصمیمات هیئت منصفه نهایی و غیر قابل اعتراض است.

≡ ارزیابی آثار

 • آثار ارسالی بر اساس ارتباط با موضوع، اصالت مفهوم، ارزش و کیفیت طراحی، پتانسیل توسعه و قابلیت نمایش طراحی ارزیابی می شود.

≡ هزینه شرکت در مسابقه

 • رایگان است.

≡ جوایز مسابقه

 • جایزه ای مشخص نشده است.

≡ لینک ها

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی خودرو, فراخوان هنری

دیدگاه ها

 • ارسال شده: تیر ۱۵, ۱۳۹۸ ۰۲:۳۶

  Dragon

  سلام ببخشید این مسابقه برای سال ۲۰۲۰ برگذار نخواهد شد؟
  • ارسال شده: تیر ۱۵, ۱۳۹۸ ۰۲:۴۶

   فراخوان

   سلام. وقت شما بخیر. به وبسایت برگزارکننده مراجعه کنید. نتایج سال ۲۰۱۸ هم اعلام شده.