منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان مسابقه عکاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری

فراخوان مسابقه عکاسی با موضوع حمل ونقل عمومی شهری توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری ها منتشر شد.

  • مهلت: ۲۲ آذر ۱۳۹۷

سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در راستای فرهنگ سازی و به منظور توسعه دوچرخه سواری با هدف ارتقای سبک زندگی شهری، کاهش سفرهای موتوری، افزایش تحرک بدنی و سلامتی شهروندان در آستانه ۲۶ آذر روز حمل و نقل عمومی مسابقه عکاسی برگزاری می کند.

موضوعات مسابقه

  • توسعه حمل‌ونقل عمومی شهری
  • توسعه حمل‌ونقل پاک در شهرها (پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری)
  • افزایش ایمنی تردد و کاهش تصادفات رانندگی در شهرها

شرایط ارسال عکس برای مسابقه

۱-آثاری در مسابقه شرکت داده میشوند که با موازین شرعی، قانونی و عرفی کشور همخوانی داشته باشند.

۲-شرکت کنندگان فرصت دارند عکس‌های خود را حداکثر تا ۲۲ آذر در درگاه اینترنتی دریافت آثار به نشانی www.irtu.ir بارگذاری نمایند. پذیرش آثار بعد از تاریخ اعلام شده، مقدور نیست.

۳-شرکت کنندگان با بارگذاری عکس در درگاه مذکور، تعهد می‌نمایند که آثار ارسالی متعلق به خود آن‌ها بوده و اثر دارای اصالت است.

۴-سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مجاز است عکس‌های ارسالی را در قالب نمایشگاه، کاتالوگ، کتاب یا سایر اقلام با درج نام عکاس مورد استفاده قرار دهد.

۵-آثار باید به صورت فایل دیجیتال، در قالب JPG، با کیفیت DPI ۱۵۰ و حجم حداکثر ۵ مگابایت ارسال شوند.

۶-عکس‌های بارگذاری‌شده باید فاقد هر گونه تاریخ، توضیح، امضا، یا لوگو بر روی عکس باشد.

جوایز مسابقه

پس از بررسی آثار ارسالی از ۵ عکس برتر در شاخه نگاه آزاد در حوزه حمل و نقل (کلیه افراد علاقمند به عکاسی)، ۲ عکس برتر در شاخه نگاه دوچرخه‌سوار (خاص دوچرخه‌سواران)، ۲ عکس برتر در شاخه نگاه راننده (خاص رانندگان) و ۲ عکس در شاخه نگاه مسئولان حاضر در صحنه تصادفات (خاص مأموران پلیس و اورژانس) در همایش گرامی داشت ۲۶ آذر روز حمل و نقل تقدیر به‌ عمل می‌آید.

از علاقه‌مندان دعوت می‌گردد حداکثر تا تاریخ ۲۲ آذر آثار خود را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره تماس، در درگاه اینترنتی www.irtu.ir بارگذاری نمایند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری, مسابقه عکاسی

Tags:  

دیدگاه ها