منو

لینک منبع خبر فراخوان مسابقه نامه‌ای به امام رضا (ع) ویژه کودکان و نوجوانان

فراخوان مسابقه نامه‌ای به امام رضا (ع) ویژه کودکان و نوجوانان منتشر منتشر شد.

■ مهلت: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ■

کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا(ع) شرایط شرکت درمسابقه نامه ای به امام رضا (ع) را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، این مسابقه که مسئولیت برگزاری آن را کانون بر عهده دارد، با محورهای موضوعی قدمگاه عشق (هجرت امام رضا علیه‌السلام از مدینه تا خراسان)، سبک زندگی امام رضا علیه‌السلام (اخلاق و آداب، زهد و عبادت، رأفت و مهربانی، طب‌الرضا) و… انتشاریافته است.

علاقه‌مندان تهرانی در سه گروه سنی ۸ تا ۱۰ سال، ۱۱ تا ۱۳ سال و ۱۴ تا ۱۸ سال، برای شرکت در این مسابقه تا ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ مهلت ‌دارند تا آثار خود را به واحد کارشناسی ادبی کانون استان واقع در خیابان فاطمی، خیابان حجاب، اداره کل کانون استان تهران ارسال کنند.

ضروری است نویسنده نامه یک نفر باشد، نامه متناسب با سیره رضوی و موضوع جشنواره باشد، هر شرکت‌کننده می‌تواند در نهایت سه نامه ارسال کند و… از شرایط ارسال آثار بوده که در این فراخوان به آن اشاره‌شده است.

شانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سال ۱۳۹۷ هم‌زمان با دهه کرامت برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان کودکان و نوجوانان

دیدگاه ها