جستجو

فراخوان مسابقه نامه‌ای به امام رضا (ع) ویژه کودکان و نوجوانان منتشر منتشر شد.

■ مهلت: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ■

کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا(ع) شرایط شرکت درمسابقه نامه ای به امام رضا (ع) را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، این مسابقه که مسئولیت برگزاری آن را کانون بر عهده دارد، با محورهای موضوعی قدمگاه عشق (هجرت امام رضا علیه‌السلام از مدینه تا خراسان)، سبک زندگی امام رضا علیه‌السلام (اخلاق و آداب، زهد و عبادت، رأفت و مهربانی، طب‌الرضا) و… انتشاریافته است.

علاقه‌مندان تهرانی در سه گروه سنی ۸ تا ۱۰ سال، ۱۱ تا ۱۳ سال و ۱۴ تا ۱۸ سال، برای شرکت در این مسابقه تا ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ مهلت ‌دارند تا آثار خود را به واحد کارشناسی ادبی کانون استان واقع در خیابان فاطمی، خیابان حجاب، اداره کل کانون استان تهران ارسال کنند.

ضروری است نویسنده نامه یک نفر باشد، نامه متناسب با سیره رضوی و موضوع جشنواره باشد، هر شرکت‌کننده می‌تواند در نهایت سه نامه ارسال کند و… از شرایط ارسال آثار بوده که در این فراخوان به آن اشاره‌شده است.

شانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سال ۱۳۹۷ هم‌زمان با دهه کرامت برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه