منو

لینک وبسایت فراخوان مسابقه هنری – ادبی قدس ویژه کودکان و نوجوانان

فراخوان مسابقه هنری – ادبی قدس ویژه کودکان و نوجوانان منتشر شد.

■ مهلت: ۴ بهمن ۱۳۹۶ ■

■ به‌گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، این فراخوان به منظور پرورش خلاقیت‌های کودکان و نوجوانان در زمینه‌ی ادبی و هنری و به منظور معرفی قدس به عنوان پایتخت جهان اسلام منتشر شد.
■ بنا براین گزارش، انتشار این فراخوان در راستای هماهنگی با مربیان مسول  مراکز فرهنگی هنری ، کتاب‌خانه های سیار روستایی و پستی صورت‌گرفت و براین اساس مربیان ضمن اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی، ادبی و هنری برای کودکان و نوجوانان ،  از آنان برای شرکت در این مسابقه دعوت‌ خواهند کرد.

■ گفتنی است این مسابقه برای گروه سنی ۶ تا ۱۵ سال در محورهای نقاشی (مدادرنگ،گواش،پاستیل  و در اندازه های A3  و A4) ، داستان کوتاه  و شعر برگزار و زمان ارسال یا تحویل این آثار به مراکز فرهنگی هنری  ۴ بهمن ماه ۹۶ تعیین شده و برگزیدگان نیز طی آیینی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  و بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر خواهند شد.

■ بر همین اساس کودکان و نوجوانان می توانند در قالب  فعالیت هنری ادبی  در این مسابقه شرکت کنند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری, فراخوان ویژه کودکان و نوجوانان

دیدگاه ها