منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایراقلام تبلیغاتی سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر

فراخوان مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایراقلام تبلیغاتی سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر منتشر شد.

  • مهلت بخش پوستر اجراها و رویدادهای نمایشی:‌ ۱۵ آبان ۱۳۹۸
  • مهلت بخش مسابقه سایر اقلام تبلیغاتی :‌ ۲۰ آبان ۱۳۹۸

ستاد برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین‌االمللی تئاتر فجر با هدف ایجاد شرایطی برای ارتقای سطح کیفی پوستر و سایر مواد تبلیغاتی تئاتر و توجه به هویت یکپارچه مواد تبلیغی یک اجرای گروهی، مسابقه و نمایشگاه «پوستر» و «سایر اقلام تبلیغاتی تئاتر» را برگزار می‌کند.این رویداد به دبیری نادر برهانی مرند ۱۰ تا ۲۰ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

بخش های مسابقه

این مسابقه و نمایشگاه در دو بخش «پوستر اجراها و رویدادهای نمایشی» و«سایر اقلام تبلیغاتی تئاتر» برگزار می‌شود.

شرایط و آثار مورد پذیرش
  • مسابقه ونمایشگاه پوستر اجراها و رویدادهای نمایشی شامل پوستر اجراها، جشنواره ‌ها، سمینارها، نکوداشت‌‌ها و سایر رویدادهای حوزه نمایش است.
    • آخرین فرصت ثبت نام در این بخش ۱۵ آبان ۹۸ اعلام شده است.
  • مسابقه سایر اقلام تبلیغاتی نیز شامل هر ماده تبلیغی به جز پوستر از جمله تیزر، بروشور، وله، بنر، استند، بیلبورد، شعار، تراکت و… است که به منظور تبلیغ یک اثر یا رویداد نمایشی به کار گرفته و شناخته می‌شود.
    • آخرین مهلت ارسال آثار و ثبت نام در این بخش ۲۰ آبان ۹۸ اعلام شده است.
لینک ها و دانلودها
  • متن کامل فراخوان، شرایط شرکت، زمان‌بندی و سایر جزییات مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایراقلام تبلیغاتی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در سایت این رخداد نمایشی به نشانی www.fitf.theater.ir قرار گرفته است.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تبلیغات, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی پوستر, فراخوان طراحی گرافیک, فراخوان موشن گرافیگ, فراخوان هنری

دیدگاه ها