منو

لینک وبسایت فراخوان مسابقه پویانمایی امام رضا(ع) ویژه کودکان و نوجوانان

فراخوان مسابقه پویانمایی امام رضا(ع) ویژه کودکان و نوجوانان منتشر شد.

■ مهلت: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در وبسایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فراخوان این مسابقه رضوی در چهارچوب مجموعه برنامه‌های شانزدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام و با محورهای موضوعی قدمگاه عشق (هجرت امام رضا علیه‌السلام از مدینه تا خراسان)، سبک زندگی امام رضا علیه‌السلام (اخلاق و آداب، زهد و عبادت، رأفت و مهربانی، طب‌الرضا) و… از سوی کانون پرورش فکری به عنوان کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام، انتشار یافته است.

بر این اساس شرکت‌کنندگان در دو گروه سنی ۸ تا۱۲  سال و ۱۳ تا ۱۸ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

در این فراخوان آمده است: مدت زمان هر اثر بین ۱ تا ۳ دقیقه باشد. مربی و یا کارگردان نقش هدایت کننده را دارد و از مشارکت مستقیم در آثار خودداری کند. انتخاب شیوه اجرایی و تکنیک آزاد است. حداقل پنج عکس از مراحل تولید اثر به همراه لوح فشرده اثر ارسال شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه تا ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ مهلت دارند تا آثار خود را به مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور ارسال کنند.

بر همین اساس، شانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سال ۱۳۹۷ هم‌زمان با دهه کرامت برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد.

گفتنی است فراخوان جشنواره شانزدهم رضوی ویژه کودک و نوجوان با ۱۰ موضوع‌ «پژوهش اعضا»، «تمبر پستی و کارت‌پستال‌سازی»، «نامه‌ای به امام» و «خاطرات زیارت»، «کتاب‌سازی»، «کاردستی»، «سرود»، «پویانمایی» ویژه‌ی (کودک و نوجوان)، «‌قصه‌گویی» و «داستان‌نویسی» ویژه‌ی (بزرگ‌سال) در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir  منتشر شده است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان دانش آموزی, فراخوان فیلم و سینما, فراخوان کودکان و نوجوانان, فراخوان هنری

دیدگاه ها