منو

لینک وبسایت فراخوان مسابقه کتابخوانی «بشارت شیرین» کتابخانه علامه جعفری

فراخوان مسابقه کتابخوانی «بشارت شیرین» کتابخانه علامه جعفری منتشر شد.

■ مهلت: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ■

■ به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه ۵، «بشارت شیرین» عنوان مسابقه کتابخوانی است که به مناسبت دهه کرامت و ایام ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) و با هدف آشنایی شهروندان با سیره و سبک زندگی آن حضرت و الگوبرداری در زندگی فردی و اجتماعی از تاریخ ۱۰ تا ۲۲ مردادماه از سوی کتابخانه علامه جعفری(ره) برگزارمی شود.
■ علاقمندان برای دریافت متن سوالات و پاسخ‌نامه مسابقه کتابخوانی بشارت شیرین و نحوه ارسال پاسخ ها، تا ۲۲ مردادماه مهلت دارند به کانال تلگرام فرهنگسرای فردوس به نشانی ferdosfarhangsara@ و یا به کتابخانه علامه جعفری واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت‌ا… کاشانی، خیابان حسن‌آباد، انتهای کوچه چهارم مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۰۹۱۰۴۳ تماس بگیرند.
■ در پایان مهلت برگزاری این مسابقه کتابخوانی، پس از بررسی پاسخ‌نامه‌های رسیده، به قید قرعه به شرکت‌کنندگانی که به تمامی سوالات پاسخ صحیح داده اند جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی

دیدگاه ها