فراخوان | فستیوارت

منو

فراخوان معماری|فراخوان مسابقه بین المللی طراحی پاویلیون چوبی TED2017با عنوان PAUSE

فراخوان مسابقه بین المللی طراحی پاویلیون چوبی TED2017 با عنوان PAUSE منتشر شد.

■مهلت: ۱۲ دی■

مدرسه DESIGN BUILD RESEARCH (DBR) یک مدرسه عام المنفعه است که به آموزش طراحی و ساخت بعنوان یک عامل در تغییر جامعه می پردازد. در سه سال گذشته دانشجویان این مرکز سازه های منحصربفرد شرکت کنندگان در برنامه TED را برای گردهم آمدن و ارتباط بین آنها ساخته اند. هر سازه با این معیار ساخته شده است که استفاده بهتر از آن پس از برگزاری برنامه بشود (Upcycle) و بعنوان روش الگوی استفاده در جامعه ما و برافراشتن پیان TED بکار برود.

DBR رقابت «توقف | PAUSE» (که بصورت بصری روی دکمه های پخش و توقف فایل های موسیقی و ویدئو به صورت || نمایش داده می شود) را با همکاری TED2017 با موضوع «آینده شما» برگزار می کند. TED امسال کنفرانس را به صورت صریحا شخصی تری برگزار می کند. در این رقابت این سوال مطرح می شود که فضای منحصربفرد، شخصی و خصوصی، باز و بسته شبیه چیست؟ ما چگونه یک محیط و تجربه را که پرورش دهنده، انسانی، رضایت بخش و هیجان انگیز را طراحی می کنیم؟

بشخی از چالش، در نظر گرفتن استفاده نهایی سازه (بعد از مراسم) در یک محل جنگلی است. در یک محل مشخص، ما کنجکاو هستیم که ببینیم چگونه هدف آینده سازه می تواند به شکل گیری استفاده آن در TED کمک کند. چالش، موفقیت در هر دو آزمون TED و جنگل است.

رقابت PAUSE در تکمیل موضوع TED طراحی شده است. فضای مورد نظر درباره بازتاب شخصی است. توقفی در میان جنگل، در میان شهر. مکانی برای انعکاس، جمع شدن یا تعامل، طراح برخورد کاربران را تعریف خواهد کرد. برای توسعه هویتی از فضا و تجربه، و نیز تشخیص و توجه به محیط پیرامون. اینها همه موضوعاتی هستند که باید در زمان پرداختن به طراحی و ملزومات نقشه مورد توجه قرار بگیرند. چالش این رقابت آن است تا فضایی بیافریند که به شخصه منعکس کننده باشد و بطور همزمان آن تجربه را با دیگران به اشتراک بگذارد. بازتابی در گذشته، لحظه ای در اکنون، و اندیشه ای برای آینده. آیا یک توقف|PAUSE و برقراری ارتباط با طبیعت می تواند سوالی را که TED در جستجوی آن است پاسخ بدهد؟

معرفی مسابقه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  • مشاهده متن کامل این بخش برای اعضای ویژه ممکن است. با فعال کردن عضویت ویژه شما می توانید به تمام اطلاعات فراخوان های خارجی ترجمه شده  دسترسی داشته باشید و فرصت شرکت در رویدادهای مهم بین المللی را بدست می آورید.

سطح اشتراک خود را ارتقاء دهید

یکی از سطوح اشتراک را جهت عضویت انتخاب کنید

     


دسته بندی ها: فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان های ویژه, فراخوان هنری

دیدگاه ها