فراخوان | فستیوارت

منو

لینک وبسایت فراخوان معماری| جایزه بین المللی Moriyama RAIC سال ۲۰۱۷

فراخوان جایزه بین المللی معماری Moriyama RAIC سال ۲۰۱۷ منتشر شد.

■مهلت: ۱۸ اسفند■

این جایزه معتبر بین المللی با همکاری «موسسه سلطنتی معماری کانادا|Royal Architectural Institute of Canada» که بطور اختصاری «RAIC» نامیده می شود و معمار شاخص کانادایی، «ریموند مورایاما|Raymond Moriyama» برگزار می شود. این جایزه در سال ۲۰۱۴ با مبلغ جایزه قابل توجه ۱۰۰هزار دلاری آغاز به منظور بالا بردن جایگاه بین المللی RAIC و تخصص معماری کانادا آغاز به کار کرد تا معماران کانادایی را به اشتیاق به برتری بین المللی تشویق کند.

۱ـ دیدگاه

دیدگاه ریموند موریانا برای این جایزه بر اساس عقیده شخصی او به اینکه معماری بزرگ جامعه را بوسیله بهبود ارزش های انسانی شامل عدالت اجتماعی، احترام، برابری و شمول دگرگون می کند و با آفریدن محیط ها برای تندرستی همه مردم شکل گرفته است. اگر می خواهید درباره این معمار جهانی، بیشتر بدانید، به « این صفحه » مراجعه کنید.

۲ـ جایزه

در این رقابت یک اثر معماری که تحولی در زمینه اجتماعی آن قلمداد شود برگزیده خواهد شد. جایزه از یک جایزه نقدی به ارزش ۱۰۰ هزار دلار کانادا و یک مجسمه که توسط هنرمند کانادایی، «Wei Yew» اجرا شده، شکل می گیرد.

این جایزه هر دو سال در یک مراسم داوری باز اهدا می شود.

۳ـ شرکت کنندگان

شرکت در این رقابت بدون محدودیت جغرافیایی و ملیتی برای همه آزاد است. از هر معمار، تیم معماران، یا همکاری های با رهبری معمار دعوت می شود تا یک ساختمان یا مجموعه ای از ساختمان ها که حداقل دو سال قبل از پایان مهلت ثبت نام کامل و تجهیز شده است را برای شرکت در این رقابت معرفی کند. در هر دوره داوری تنها یک اثر می تواند در رقابت شرکت کند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  • مشاهده متن کامل این بخش برای اعضای ویژه ممکن است. با فعال کردن عضویت ویژه شما می توانید به تمام اطلاعات فراخوان های خارجی ترجمه شده  دسترسی داشته باشید و فرصت شرکت در رویدادهای مهم بین المللی را بدست می آورید.

سطح اشتراک خود را ارتقاء دهید

یکی از سطوح اشتراک را جهت عضویت انتخاب کنید

     


دسته بندی ها: فراخوان بین المللی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان های ویژه, فراخوان هنری

دیدگاه ها