منو

لینک وبسایت فراخوان مقاله نشریه بین المللی Nordic Theatre Studies در زمینه تئاتر

فراخوان مقاله نشریه بین المللی Nordic Theatre Studies در زمینه تئاتر منتشر شد.

■ مهلت: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ■

  • ■ نشریه «Nordic Theatre Studies» یک «مجله بررسی ـ همکار(Peer Reviewed Journal)» است که دو بار در سال منتشر می شود. مجله به بخش های موضوعی، بخش آزاد برای سایر موضوعات و مرور کتاب تقسیم می شود. این نشریه بطور ویژه مقالات کوتاه را منتشر می کند که بصورت بررسی ـ همکار مرور می شوند و می توانند رویکرد شخصی تری داشته باشند. از سال ۱۹۸۸ این مجله بصورت چاپی منتشر می شده است و اخیرا به یک نشریه آنلاین تبدیل شده که به همین دلیل بصورت رایگان برای پژوهشگران سراسر جهان در دسترس قرار دارد. برای دسترسی به این مقالات به آدرس https://tidsskrift.dk/nts مراجعه کنید.
  • ■ این فراخوان برای چاپ مقاله در Vol. 30, no. 2 این نشریه که در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد منتشر شده است. موضوع این شماره؛ «تئاتر و فلسفه قاره‌ای» خواهد بود.
  • ■ خلاصه (۲۰۰ تا ۳۰۰ کلمه) و یک بیوگرافی مختصر (۵۰ تا۱۰۰ کلمه) باید برایسردبیر مجله پروفسور Steve Wilmer به آدرس ایمیل swilmer@tcd.ie، تا ۱۵ اکتبر/۱۵ مهر ارسال شود.
  • ■ برای کسب اطلاع درباره «مجله بررسی ـ همکار(Peer Reviewed Journal)» اینجا و اینجا کلیک کنید.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان مقاله

دیدگاه ها