منو

لینک وبسایت فراخوان نخستین دوره جایزه بزرگ معماری dezeen سال ۲۰۱۸

فراخوان نخستین دوره جایزه بزرگ معماری dezeen سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

■ مهلت: ۹ تیر ۱۳۹۷ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در هنر آنلاین این برنامه جدید،‌ از امسال مرجع بهتری برای طراحی بین‌المللی،‌ معماران و طراحان در همه جای جهان خواهد بود. مبلغ عضویت مسابقه جهت تشویق طراحان و استودیوهای مختلف و هم‌چنین شرکت‌های کوچک از سراسر جهان،‌ در پایین‌ترین حد خود است.

≡ بخش های مسابقه

■ در این مسابقه۳۰ دسته برای طراحی وجود دارد که عبارت‌اند از: ده نفر برای بخش‌های معماری، داخلی و طراحی. در هر بخش هشت گروه برای پروژه‌ها و دو دسته برای استودیوها (معماری یا شرکت‌های طراحی، یا معماران یا طراحان خاص)

≡ داوری آثار

■ آثار توسط داوران، که ستاره‌های مشهور جهان هستند، مورد قضاوت و داوری قرار خواهند گرفت و برندگان در لندن طی مراسمی که تاریخ و محل برگزاری آن از پیش تعیین می‌شود، اعلام خواهند شد. برای گروه‌های استودیویی، داوران به دنبال طراحان خاص یا شرکت‌هایی هستند که چشم‌انداز و موفقیت زیادی را از نظر پروژه‌های تکمیل شده، موفقیت کسب و کار و رضایت مشتری نشان می‌دهند.

≡ معیارهای ارزیابی آثار:

  • زیبایی: آیا شگفت‌انگیز است؟ ما می‌دانیم که زیبایی ذهنی است، اما داوران ما به دنبال دقت زیبایی، جزئیات دقیق و استفاده مناسب از مواد هستند.
  • نوآوری: آیا در عین نوآوری اصول اولیه را رعایت می‌کند؟ یا یک مشکل به مشکلات دیگر اضافه می‌کند؟ ما باید شاهد رویکردهایی مبتکرانه باشیم.
  • مفید: آیا برای مردم و سیاره مفید است؟ پروژه شما مجبور نیست که جهان را ذخیره کند اما باید احترام و توجه کاربران به محیط‌زیست را نشان دهد.

شرکت کنندگان باید حداقل دو پروژه تکمیل شده را که مطابق با معیارهای قضاوت شده ذکر شده در بالا هستند، و همچنین مدرک‌های مدیریت مسئولانه و سیاست‌های شرکت (مثلاً پوشش تنوع، سلامتی و آموزش) نشان دهند.

≡ اعلام نتایج:

■ برندگان این جایزه نیز در  آذرماه سال ۹۷ اعلام می‌شود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان غیر رایگان, فراخوان معماری و طراحی داخلی, فراخوان هنری

دیدگاه ها