منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان نخستین دوسالانه بین المللی کارتون و کاریکاتور مطبوعاتی کردستان

فراخوان نخستین دوسالانه بین المللی کارتون و کاریکاتور مطبوعاتی کردستان منتشر شد.

  • مهلت: ١٠ فرودین ۱۳۹۸

موسسه تک منظوره مطبوعاتی کورده واری و انجمن کارتون و کاریکاتور استان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و حمایت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نخستین دوسالانه بین المللی کارتون و کاریکاتور مطبوعاتی را برگزار می کند. لذا از تمام علاقمندان، کارتونیست ها و کاریکاتوریست های دنیا که آثارشان در مطبوعات به چاپ رسیده است دعوت می شود تا با ارسال آثارشان به دبیرخانه این رویداد کلان هنری – مطبوعاتی دفتر این نشریه در رقابتی سالم شرکت نمایند.

معرفی مسابقه

با توجه به اینکه زنده یاد «امیر سهیلی» رئیس فقید انجمن کارتون و کاریکاتور استان و دبیر بخش کارتون، کاریکاتور و طنز مطبوعاتی نشریه کورده واری نقش ویژه ای در پایه گذاری کارتون مطبوعاتی در استان کردستان داشتند لذا به منظور پاسداشت زحمات وی جایزه ویژه ای را نیز به نام جایزه جهانی به نام وی در این دوسالانه در نظر گرفته شده است که به نفر برگزیده از میان شرکت کنندگان جوان زیر ٣۵ سال بخش مسابقه تعلق خواهد گرفت.

بخش های مسابقه

  • مسابقه در سه بخش «کارتون»، «کاریکاتور» و بخش ویژه هنرمندان ایرانی در بخش «طنز نوشتاری» برگزار می شود.
  • بخش طنز نوشتاری منحصر به هنرمندان ایرانی است و آثار می تواند به دو زبان فارسی و کوردی ارسال شود.
شرایط آثار
  • تمام آثار و کارتون و کاریکاتور ها و طنز نوشتاری می بایست در سال ٢٠١٨ به تصویر در آمده و در نشریات کثیر الانتشار چاپ و منتشر شده باشند.
  • در بخش کارتون، بایست آثار مرتبط با اخبار و مسایل اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و اقتصادی باشند.
  • آثار می توانند با تیتر، بدون تیتر، دیالوگ دار و بدون دیالوگ و یا در قالب نمایشگاهی که قابلیت انتشار در مطبوعات را دارند به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.
مشخصات آثار و نحوه ارسال
  • ارسال آثار بایستی دستی و یا دیجیتال باشد.
  • در صورت ارسال آثار دیجیتال، پرینت آثار با کیفیت بالا و بر روی مقوای فابریانو یا گلاسه با گرماژ بالای ۲۰۰ چاپ و همراه با ذکر مشخصات تکمیلی پشت اثر ارسال شود.
  • از آنجا که نمایشگاهی از آثار منتخب برگزار و در فضای مجازی منتشر می شود، لازم است به همراه چاپ اثر دیجیتالی سی دی یا دی وی دی یا فلش درایو اثر یا آثار با حجم کمتر از ۲ مگابابت و رزولوشن ۳۰۰ dpi نیز ارسال شود.
  • آثار رسیده به دبیرخانه این دوسالانه تا ٢٠ فروردین داوری می شود و آیین اختتامیه نیز همزمان با اول اردیبهشت سال ٩٨ برگزار خواهد شد.
آدرس سایت

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان رایگان, فراخوان طنز, فراخوان کارتون و کاریکاتور, فراخوان هنری

دیدگاه ها