منو

لینک وبسایت این فراخوان فراخوان نخستین پیشخوان ملی هنرهای اجرایی ایران

فراخوان نخستین پیشخوان ملی هنرهای اجرایی ایران منتشر شد.

  • مهلت: ۱۵ دی ۱۳۹۷

جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های فراگیر هنرمندان در حوزه ی هنرهای اجرایی در ایران است. در سال های اخیر مشارکت گروه های برجسته ی بین المللی و میهمانان غیر ایرانی، اعم از مدیران فستیوال ها، کمپانی های تئاتری و نمایندگان نهادهای بین المللی تئاتر و دیگر شاخه های هنرهای اجرایی در برگزاری جشنواره، امکانی سازنده برای تعامل و در نهایت حضور موثر دستاوردهای هنرمندان ایرانی در عرصه های فراملی به وجود آورده است. در امتداد چنین رویکردی امور بین الملل اداره ی کل هنرهای نمایشی با همکاری بخش بین الملل سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر، در نظر دارد از طریق برگزاری «نخستین پیشخوان ملی هنرهای اجرایی ایران» National Show case  همرمان با برگزاری جشنواره ی فجر، به معرفی قابلیت های نسل های گوناگون هنرمندان سراسر کشور و بستر سازی برای حضور آثار اجرایی ایشان در عرصه های بین المللی دست یابد.»

نحوه درخواست حضور

  • علاقمندان به حضور در این پیشخوان می توانند بعد از خوانش دقیق فراخوان درخواست خود را در مهلت مقرر به دبیرخانه ی تئاتر فجر واقع در خیابان انقلاب، خیابان رازی، کوچه مهبد، پلاک ۱۰، طبقه اول، کدپستی ۱۱۳۳۷۳۴۹۱۳ یا به وبسایتwww.fitf.ir  ارسال کنند. به درخواست هایی که بعد مهلت مشخص شده ارسال شوند، رسیدگی نخواهد شد.
  • گفتنی است سی و هفتمین جشنواره بین الملللی تئاتر فجر با دبیری نادربرهانی­مرند، از ۲۲ بهمن لغایت ۴ اسفند ماه ۹۷ برگزار خواهد شد.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تئاتر و نمایش, فراخوان هنری

دیدگاه ها