فراخوان نقاشی و تصویرسازی مسابقه هنرمند حیات وحش سال ۲۰۱۷

فراخوان نقاشی و تصویرسازی مسابقه هنرمند حیات وحش سال ۲۰۱۷ توسط موسسه David Shepherd منتشر شد.

■مهلت: ۲ اسفند■

رقابت امسال، دهمین دوره این رویداد سالانه بین المللی است. آثار منتخب سال ۲۰۱۷ در «Mall Galleries, London SW1» نمایش داده خواهند شد.

رشته های هنری قابل پذیرش

 • ابزارها و مواد مورد استفاده می تواند شامل رنگ و روغن، آکریلیک، آبرنگ، مداد، ترکیب مواد و ابزارها، برنز، گچ، سیم، کلاژ با سبک های سنتی، آبستره، تک رنگ یا هر روش دیگری باشد.
 • آثار عکاسی در این رقابت پذیرفته نمی شوند.
 • اصل آثار برای شرکت در نمایشگاه نهایتا ۲ متر عرض و طول داشته باشند.

[restrict paid=true]

شرایط و مقررات

 1. بنیاد حیات وحش دیوید شپرد David Shepherd Wildlife Foundation (DSWF) تنها مالک رقابت هنرمند حیات وحش سال Wildlife Artist of the Year (WAY) است.
 2. شرکت در این رقابت برای همه هنرمندان حرفه ای و آماتور جهان بطور یکسان مجاز است.
 3. شما در روز آخر ارسال آثار، بیشتر از ۱۷ سال سن داشته باشید.
 4. هزینه ارسال هر اثر برای اعضای DSWF که بین ۱۵ تا ۲۵ سال و یا بالای ۶۰ سال دارند، ۱۰ پوند و برای سایرین ۲۵ پوند است. شما می توانید از طریق آدرس www. davidshepherd.org عضو شوید.
 5. هر شرکت کننده می تواند تا ۵ اثر ارسال کند.
 6. آثار ارسالی باید طی ۵ سال گذشته آفریده شده باشند، متعلق به شخص شرکت کننده باشند و متعلق به خود او هم باشند. کارهای خلق شده قبل از ۱۵ فوریه سال ۲۰۱۲ پذیرفته نمی شوند. هنرمندانی که بطور مستقیم از آثار سایر هنرمندان یا عکاسان در کارشان استفاده کرده اند، باید از آن ها اجازه بگیرند. مواد اصلی و اسناد مربوط به اجازه استفاده باید با تقاضای داوران قابل ارائه باشند. برگزار کننده مسئولیتی در قبال انتشار بازتولید غیرقانونی آثار برعهده ندارد.
 7. همه آثار شرکت کننده در رقابت باید فروخته نشده باشند و اگر نامزد شرکت در نمایشگاه شدند، قابل فروش توسط DSWF باشند.
 8. داوران استفاده از هر ساختمایه ای به جز عکاسی را قبول می کنند.
 9. آثار ارسالی باید با یکی از هفت بخش معرفی شده مطابقت داشته باشند:
  رفتار حیوانات: به تصویر کشیدن درک واقعی از رفتار حیوانات، یا صحنه ای از شخصیت آنها، شاید چیزی که داورات تا پیش از آن ندیده اند.
  ■ در اعماق آبی: دنیای شگفت انگیز آب را به تصویر بکشید؛ می تواند اقیانوس، ساحل دریا، زمین مرطوب، رودخانه و یا جربان آب باشد.
  ■ حیات وحش شهری: آثار ارسال شده می توانند به سبکی شهری یا تصویرگر زندگی شهری حیوانات و گیاهان باشند. داوران در جستجوی اصالت در عادات و هم تضاد بین حیات وحشی و زندگی شهری خواهند بود.
  ■ محو شدن سریع: دنیای درحال محو شدن ما! می تواند هر گونه موجود در لیست گونه های در حال خطر انقراض و یا در لیست قرمز IUCN باشد و یا هر چشم اندازی که در این خطر قرار دارد.
  ■ بالها، پر ها یا هر چیز دیگر: تنوع خارق العاده پرندگان و حشرات در حیات وحش، در حال پرواز یا استراحت.
  موجودات زیبای زمین: انتخاب بعهده خود شماست! همچون سایر رقابت ها، داوران نه تنها در جستجوی آثار زیبای اصل، بلکه تفسیر خیال انگیز، فرارونده از عکاسی صرف به ترکیب بندی هایی با مشخصه های بزرگ، نمایشگر تخیل، اصالت و خلاقیت واقعی هستند.همه دسته ها دربرگیرنده پیکره و چاپ های اصلی هم هستند.
  یک پرینت اصلی، یک پرینت رنگی یا سیاه و سفید، بدست آمده از یک یا چند صفحه،  تولید شده بوسیله دست هنرمند شرکت کننده، صرفنظر تکنیک استفاده شده، به استثنای هر گونه فرآیند مکانیکی، دیجیتالی یا چاپ عکس است. هر صحنه باید توسط دست و توسط هنرمند تولید شده باشد.[irp]
 10. یک هیئت مستقل از داوران هنرمند و حافظان منابع طبیعی برای داوری انتخاب می شوند.
 11. تصمیم داوران نهایی است.
 12. داوری در سه مرحله انجام می شود. اهدای جوایز و نمایشگاه در Mall Galleries لندن در ۲۶ ژوئن تا ۲ جولای ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد.
 13. آثار ارسالی باید از اکتبر ۲۰۱۷ تا مهلت نهایی ارسال شوند. پس از اتمام مهلت، اثری پذیرفته نمی شود.
 14. درباره فیمت فروش با هنرمند مذاکره می شود، اما تصمیم نهایی توسط برگزار کننده گرفته می شود.
 15. عایدات فروش آثار ارائه شده در زمان برگزاری نمایشگاه و یک ماه بعد از آن بصورت نصف، نصف تقسیم می شود. بعد از آن، هر فروش انجام شده در نتیجه ادامه معرفی اثر توسط برگزار کننده بین با نسبت ۷۰ برای هنرمند و ۳۰ برای برگزار کننده تقسیم می شود.
 16. سود بدست آمده از فروش آثاری که در نمایشگاه ارائه نشده اند، اما در وبسایت و کاتالوگ ها ارائه شده اند، تا زمانی که معرفی ادامه دارد به نسبت ۷۰ به ۳۰ بین هنرمند و برگزار کننده تقسیم می شود.
 17. سود فروش حاصل از کمیسیون های دریافت شده در نمایشگاه به نسبت ۷۰ به ۳۰ بین هنرمند و برگزار کننده تقسیم می شود.
 18. کپی رایت برای هنرمند باقی می ماند.
 19. با شرکت در این رقابت شما قبول می کنید که به برگزار کننده حق غیر انحصاری بازتولید اثر هنری شما را برای هرگونه هدفی در ارتباط با رقابت شامل تبلیغات عمومی، بازاریابی، جذب سرمایه و نمایشگاه را می دهید.
 20. برای جایزه های غیر نقدی، هیچ جایگزین نقدی وجود ندارد.جوایز
  ■ برنده کلی: ۱۰ هزار پوند جایزه نقدی و لقب عکاس طبیعت سال ۲۰۱۷
  ■ برنده نهایی: هزار پوند جایزه نقدی
  ■ برندگان سایر دسته ها: ۵۰۰ پوند به هر کدام.
 21. آثار ارسالی با کیفیت بالا، رزولوشن ۳۰۰dpi، با فرمت jpeg، بصورت آنلاین در وبسایت www.davidshepherd.org ثبت می شوند. همچنین می توانند از طریق پست با فرم ثبت نام پستی ارسال شوند. برای ارسال آثار بصورت آنلاین مطمئن شوید اندازه کوچکترین ضلع اثر ۲۲۰۰ پیکسل باشد و حجم آن بیشتر از ۶MB نباشد. برای فایل ارسالی خودتان یک نام ساده قابل تشخیص بدهید. ما نیاز داریم که شما نام خانوادگی خودتان به دنبال عنوان اثر هنری ثبت کنید. بعنوان مثال Smithlions. برای ثبت نام آنلاین باید تصویر خودتان را برای آپلود و یک کارت اعتباری یا دبیت کارت (credit or debit card) برای پرداخت هزینه ثبت نام آماده کنید. اگر بوسیله پست ثبت نام می کنید، لطفا مطمئن شوید که فرم را تکمیل و امضا کرده اید و چک قابل نقد شدن توسط برگزار کننده را به همراه اثرتان در پاکت قرار داده اید. توصیه می کنیم یک تصویر با کیفیت بالا (۳۰۰dpi) با فرمت jpeg، با اندازه ضلع کوچکتر ۲۲۰ پیکسل بر روی CD ارسال کنید.
  برای آثار حجمی، هر تعداد عکس از زاویه مختلف مجاز است. توصیه می شود حداقل از سه زاویه عکس ارسال شود.
  آثار اصلی خودتان را ارسال نکنید. عکس چاپی پذیرفته می شود، اما در زمان دریافت اسکن می شوند که باعث کاهش کیفیت آن در زمان چاپ مجدد می شود.
 22. هیج روش ثبت نام دیگری وجود ندارد.
 23. آثار دیجیتالی ضعی یا عکس های بی کیفیت پذیرفته نمی شوند.
 24. آثار بدون پرداخت کامل هزینه پذیرفته نمی شوند. برای ثبت نام های انجام شده توسط چک، ۲۸ روز زمان نیاز است تا تأیید شود.
 25. همه نتایج بعد از جشن اهدای جوایز در وبسایت های www.davidshepherd.org و www.wildlifeart.org.uk اعلام می شوند.
 26. شرکت کننده ها، برندگان جوایز و آثار آنها می توانند در وبسایت های برگزارکننده و از طریق سایر رسانه ها معرفی شوند.
 27. به همه شرکت کنندگان درباره نتایج خبر داده می شود و شرکت کنندگان پیشنهادی برای دریافت جایزه باید موافقتنامه نمایشگاه را تکمیل و ارسال کنند.
 28. شرکت در این رقابت برای کارمندان برگزار کننده و اعضای خانواده آنها مجاز نیست.
 29. هزینه های تحویل، گردآوری، حمل و بیمه بر عهده هنرمند است. آثاری که پس از دو ماه از برگزاری نمایشگاه جمع آوری نشوند، برای حمایت از برگزار کننده به فروش می رسند و تمام مبلغ بدست آمده به پروژه های حفاظت از طبیعت اختصاص می یابد.
 30. مسئولیت هزینه و ریسک ارسال و دریافت همه آثار بر عهده خود هنرمند است.
 31. سلب مسئولیت: به سبب منابع خیریه محدود، داوران و برگزارکنندگان رقابت نمی توانند وارد هیج مکاتبه ای با هنرمندان شوند، از اثری تقدیر کنند، اثر اصلی را بپذیرند مگر اینکه تقاضا داده شود، عکس ها یا CD ها را بازگردانند، یا مسئولیتی در قبال آسیب وارده به اثر قبول کنند.
 32. شما قبول می کنید که برگزار کننده از یک تصویر از اثر هنری شما برای انتشار کارهای خیریه بنیاد یا در زمان مواجهه با شرکت های تجاری که استفاده از تصویر شما برای خیریه دارای منفعت باشد، از آن استفاده کند. اگر شما با این موضوع موافق نیستید، لطفا به ما اطلاع بدهید. ما بدون اجازه واضح شما وارد هیچ مبادله اقتصادی مربوط به اثر هنری شما نمی شویم.
 33. درصورت داشتن سوالات بیشتر با شماره ۰۱۴۸۳۲۷۲۳۲۳ تماس بگیرید.

لینک ها و دانلود ها

 • دانلود فرم ثبت نام پستی
 • فایل دارای سوال و جواب های مهم که توصیه می کنم دانلود کنید.
 • دانلود راهنمای شرکت در رقابت به زبان انگلیسی
 • صفحه ثبت نام و ارسال اثر

[/restrict]

فقط به آفرینش اثر فکر کنید؛

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می دهد!

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

9 پاسخ

 1. سلام چرا فرم های ثبت نام را باز میکنم با اخطار not found مواجه میشم ؟ همه ی لینک ها همین اخطار رو میده

 2. سلام من عضو سایت شدم هزینه هم پرداخت کردم ولی وارد اکانتم نمیشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام. گزارش واریز شما برای سایت ارسال نشده. لطفا از طریق تلگرام برای من ارسال کنید تا بررسی کنم.
   متشکرم.

 3. من عضو این سایت شدم.و مایل هستم در فراخوان نقاشی حیات وحش شرکت کنم .لطفن مرا راهنمایی کنید که چه مراحلی را باید انجام بدم ؟!

  1. سلام. دستورالعمل کامل ارائه شده. بر اساس اون عمل کنید. برای مشاهده خبر باید عضویت ویژه خودتان را فعال کنید که در پیام قبلی هم ذکر شد.

 4. با سلام
  من فورم ثبت نام را پر کردم و کلمه ثبت را که میزنم برمیگردد به حالت اول و یک نوشته می آید تایید کنید که شما یک رباط نیستید .گزینه i am not ..را که میزنم هم نمیشه لطفا من را راهنمایی کنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه