منو

فراخوان نمایشگاه گروهی نقاشی با موضوع آزاد در نگار خانه هنر ایران

≡ فراخوان چاپ آثار طرحان کشور در «کتاب سال طراحی» منتشر شد. ≡

 

■ نگارخانه هنر ایران در نظر دارد چهت عرضه و شناساندن هندمندان این مرز وبوم و ایجاد دریچه ای برای ارتباط مابین هنرمند و سایرین از جملهدمدیران و سایر اماکن فرهنگی و هنری اقدام به چاپ وتوزیع کتاب سال طراحی در تیراژ۱۱۰۰ نسخه بنماید.
■ این کتاب در قطع A4 رحلی به صورت سیاه وسفید شامل طیف های خاکستری کاغذ بالک وبا جلد گالینکور (صحافی جلد سخت ) چاپ وتوزیع خواهد شد.به هر هنرمند دوصفحه از کتاب اختصاص داده خواهد شد که در این دو صفحه نمونه هایی از طراحی های هنرمند به همراه عکس ومشخصات وی و راههای ارتباطی با هنرمند قرار داده میشود به هر هنرمند ۳نسخه از کتاب اهدا خواهد شد باقی نصخ چاپ شده در نکارخانه ها ، موزه ها ، موسسات هنرهای تجسمی، فرهنگسراها، بوستان های کتاب و……توزیع واهدا خواهد گردید .
■ همچنین نسخه الکترونیک کتاب با تیراژ نامحدود در فضای مجازی انتشار یافته و به اهالی فرهنگ و هنر ارسال می شود

≡ نحوه ارسال آثار

■ انتخاب آثار طی دو مرحله انجام می پذیرد
○ در مرحله نخست :
   ـ هنرمندان از سراسر کشور تا ۱۰ اثر از آثارطراحی خودرا به همراه مشخصات اثر (عنوان ، ابعاد وتکنیک) حداکثر تا تاریخ ۳۰آذر ماه ۱۳۹۶به شماره تلگرام ۰۹۳۸۹۳۳۸۷۴۰ جهت انتخاب و داوری ارسال می نمایند .این مرحله مستلزم پرداخت هیچ هزینه ای نیست .
نتایج داوری آثار و افراد برگزیده ، در تاریخ ۵دی ماه اعلام خواهد شد.
○ در مرحله دوم:
   ـ هنرمندان برگزیده، عکس اثار منتخب خودرابا کیفیت ۳۰۰ dpiوبا فرمت jpgبه همراه یک عکس از خود ( مناسب برای چاپ در کتاب ومطابق با شئونات )با ذکر پاره ای از مشخصات فردی و راه های ارتباطی خود ارسال می نمایند. از هر هنرمند مبلغ ۲۴۰هزار تومان بابت حق طبع کتاب (هزینه های طراحی،حروفچینی ،چاپ ،نشر ،و توزیع کتاب ) دریافت می گردد. در اواخر دی ماه ۱۳۹۶چاپ و توزیع خواهد شد

 ■ لازم به ذکر است پیش از چاپ کتاب، نمایشگاهی از آثار منتخب در «نگارخانه هنر ایران» برگزار می گردد.

■ در صورت باز خورد مثبت، کتاب به چاپ مجدد خواهد رسید که چاپ های بعدی، هزینه ای برای هنرمند نخواهد داشت.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان تألیف کتاب, فراخوان نمایشگاه گروهی, فراخوان هنری

دیدگاه ها