منو

فراخوان نهمین جایزه دانشجویی طراحی معماری CTBUH ۲۰۲۰

فراخوان نهمین جایزه دانشجویی طراحی معماری CTBUH ۲۰۲۰ منتشر شد.

  • مهلت: ۲۳ تیر ۱۳۹۹

■ شورای بزرگ ساختمان ها و محل های شهری (CTBUH) افتخار این را دارد تا نهمین مسابقه بین المللی دانشجویی طراحی ساختمان بلند را اعلام کند. هدف این مسابقه این است که معنی و ارزش ساختمان های بلند در جامعه معماری را به ارمغان بیاورد.

≡ چه کسانی می توانند شرکت کنند؟

■ شرکت در مسابقه برای تمامی دانش جویان آزاد است.

≡ شرایط آثار:

■ شرکت کنندگان باید با اکتشاف و حل و فصل رابطه هم افزایی با قرار دادن یک ساختمان بلند در محیط منحصر به فرد موجود در یک شهر مشارکت کنند.این ساختمان بلند چگونه می تواند از جنبه های فرهنگی،فیزیکی،زیست محیطی سایت الهام بگیرد و برنامه ی ساختمان چگونه از شرایط ریز و درشت شهری تاثیر می گیرد و ساختمان چگونه به مشکلات جهانی پاسخ می دهد.
■ پیشنهادات باید شواهدی از درک دقیق چگونگی ملاحظات ساختاری، محیط، خدمات و غیره را برای موفقیت ساختمان بلند به عنوان فرم، مواد، زیبایی شناختی و غیره به عنوان حیاتی برای موفقیت نشان می دهد.

≡ هزینه شرکت در فراخوان:

■ رایگان است.

≡ جوایز:

■ مبلغ ۲۱,۰۰۰ دلار برای بهترین آثار در نظر گرفته شده است.

≡ لینک ها و دانلود ها:

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: جایزه معماری, فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان دانشجویی, فراخوان رایگان, فراخوان طراحی معماری, فراخوان معماری

دیدگاه ها