منو

صفحه فراخوان جشنواره فراخوان هجدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان

فراخوان هجدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان منتشر شد.

■مهلت: ۵ آبان■

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور ‌بین‌الملل کانون، دبیرخانه‌ی دایمی جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان به بررسی تمام کتاب‌های چاپ اول ویژه‌ی خردسالان و کودکان و نوجوانان منتشر شده در سال‌های‌ ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ خواهد پرداخت.
بر این اساس ناشران، نویسندگان، شاعران، مترجمان و تصویرگران می‌توانند در هجدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شرکت کنند.
داوران این جشنواره به بررسی آثار در ۹ رشته شعر، داستان تألیف، داستان ترجمه، علمی و آموزشی، مذهبی، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، نمایش‌نامه و گرافیک می‌پردازند. بخش نگاه ویژه‌ی این دوره نیز به آثار حوزه‌ی محیط زیست و مسئله‌ی آب اختصاص دارد.

[irp]

آخرین مهلت ارسال آثار ۵ آبان اعلام شده است. این آثار باید به دبیرخانه‌ی هجدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، پلاک ۲۶، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، معاونت تولید، ارسال شوند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر شماره‌ی مستقیم ۸۸۷۰۳۶۶۰ یا ۹- ۸۸۷۱۵۵۴۵ داخلی ۴۸۱، دبیرخانه دائمی جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان ادبی, فراخوان هنری

دیدگاه ها