جستجو
فراخوان هجدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان

فراخوان هجدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان منتشر شد.

■مهلت: ۵ آبان■

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور ‌بین‌الملل کانون، دبیرخانه‌ی دایمی جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان به بررسی تمام کتاب‌های چاپ اول ویژه‌ی خردسالان و کودکان و نوجوانان منتشر شده در سال‌های‌ ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ خواهد پرداخت.
بر این اساس ناشران، نویسندگان، شاعران، مترجمان و تصویرگران می‌توانند در هجدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شرکت کنند.
داوران این جشنواره به بررسی آثار در ۹ رشته شعر، داستان تألیف، داستان ترجمه، علمی و آموزشی، مذهبی، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، نمایش‌نامه و گرافیک می‌پردازند. بخش نگاه ویژه‌ی این دوره نیز به آثار حوزه‌ی محیط زیست و مسئله‌ی آب اختصاص دارد.

[irp]

آخرین مهلت ارسال آثار ۵ آبان اعلام شده است. این آثار باید به دبیرخانه‌ی هجدهمین جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، پلاک ۲۶، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، معاونت تولید، ارسال شوند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر شماره‌ی مستقیم ۸۸۷۰۳۶۶۰ یا ۹- ۸۸۷۱۵۵۴۵ داخلی ۴۸۱، دبیرخانه دائمی جشنواره‌ی کتاب کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه