منو

لینک وبسایت فراخوان هفتمین جشنواره «آئین‌های نمایشی رضوی»

فراخوان هفتمین جشنواره «آئین‌های نمایشی رضوی» منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ■

«عالمه ممبینی» مسئول نمایندگی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در استان کهکیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام این خبر گفت: این فراخوان از سری برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) محسوب می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت http://www.shamstoos.ir مراجعه کنند.

■ برای دانلود فراخوان و فرم ثبت نام، اینجا کلیک کنید.

به گفته وی «اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی،گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مرتبط با سیره اهل بیت(ع) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار حوزه فرهنگ رضوی و کمک به انتشار گسترده تر این عرصه معنوی» از جمله اهداف برگزاری این جشنواره محسوب می‌شود.

مسئول نمایندگی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)در استان کهکیلویه و بویراحمد، ۱۰ تیرماه را آخرین مهلت ارسال آثار اعلام کرد و گفت: شرکت‌کنندگان لازم است آثار خود تا بازه زمانی ذکر شده به دبیرخانه جشنواره رضوی استان کهکیلویه و بویراحمد به نشانی یاسوج، میدان معلم، اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی ارسال کنند.

وی از برگزاری آئین اختتامیه این جشنواره در دهه کرامت خبر داد و افزود: از میان آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، در نهیات ۸ اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب می‌شود و در دهه کرامت به مدت چهار روز در فضاهای شهری  و … که درنظر گرفته شده است، به اجرا می پردازند.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان تئاتر و نمایش, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها