منو

لینک وبسایت فراخوان هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران ـ مبارک

فراخوان هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران ـ مبارک منتشر شد.

■ مهلت ارسال طرح و ایده به بخش عروسکی فضای باز: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ■
■ مهلت ارسال طرح و ایده برای بخش تجربه: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ■

■ به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در تسنیم، مرضیه برومند دبیر جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک در مقدمه فراخوان آورده است: «یک دنیا حرف خوب براى گفتن داریم، می‌خواهیم از عشق بگوییم، از نیکى و زیبایى، از صلح و آرامش و امنیت و آزادى براى همه انسان‌ها، می‌خواهیم از امید بگوییم و از شادى و از آسمانى آبى براى کودکان سراسر جهان. باز می‌خواهیم گرد هم بیاییم و به یارى عروسک‌ها رویاها و آرزوهایمان از جهان هستى را در قالب نمایش با یکدیگر سهیم شویم، هفدهمین جشنواره بین‌المللى نمایش عروسکى تهران – مبارک ، بر همه شما فرزندان خوبم مبارک باشد.»

■ دوره هفدهم جشنواره عروسکی با رویکرد توجه به عنصر نوآوری و شگفتی به عنوان ویژگی نمایش عروسکی، توجه به مخاطب به عنوان یکی از ارکان اصلی هنر نمایش و توجه ویژه به ساختار درست و منسجم و وجوه دراماتیک نمایشنامه برگزار خواهد شد.

■ این جشنواره شامل بخش‌های نمایش صحنه‌ای، نمایش عروسکی ایران در دو شاخه ویژه مخاطبان بزرگسال و ویژه مخاطب کودک، نوجوان و خانواده، بخش نمایش عروسکی ملل، نمایش عروسکی فضای باز، تجربه (نوآوری و تفاوت)، نمایشگاه عروسک، پژوهش و آموزش خواهد بود.

■ مطابق فراخوان هنرمندان تئاتر و تئاتر عروسکی تا اول بهمن ماه ۱۳۹۶ فرصت دارند تا طرح و ایده  یا نمایشنامه همچنین طرح عروسک‌ها و اسکیس صحنه خود را به همراه فرم تکمیل شده تقاضای حضور در بخش صحنه‌ای به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. اعلام نتایج این بخش ۲۵ بهمن ماه خواهد بود.

■ لازم به ذکر است ارزیابی اولیه آثار این بخش ۱۵ اردیبهشت ۹۷ انجام می‌شود.

■ مهلت ارسال طرح و ایده به بخش عروسکی فضای باز ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ و مهلت ارسال طرح و ایده برای بخش تجربه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ اعلام شده است.

■ هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک از یکم تا هفتم شهریور ماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار می‌شود.

■ مطالعه دقیق فراخوان و شرایط تخصصی هر بخش ضروری است. درخواست‌کنندگان شرکت در این رویداد هنری از تاریخ دوم دی‌ماه ۱۳۹۶ با مراجعه به تارنمای جشنواره به نشانی tehranmobarak.com  و پس از انجام مراحل ثبت‌نام و بارگذاری مدارک لازم کد رهگیری دریافت خواهند کرد. شماره تماس دبیرخانه جشنواره ۰۹۳۹۲۰۳۷۲۱۲ اعلام شده است.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها