منو

ایمیل ارسال اثر فراخوان هفدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر قرآنی دانشجویی

فراخوان هفدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر قرآنی دانشجویی منتشر شد.

■ مهلت: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ■

به گزارش فستیوارت بر اساس خبر منتشر شده در تسنیم، هفدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر قرآنی دانشجویی از سوی اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه‌ پژوهش‌های دینی و قرآنی برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می‌شود.

بر پایه این گزارش  مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۹۷/۲/۱۵ در قالب فایل الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی quranmsrt@gmail.com خواهد بود. همچنین پایان‌نامه‌ها باید حداکثر تا سال قبل نگارش شده باشند. در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد پایان‌نامه‌های مطالعات میان‌رشته‌ای مرتبط با قرآن، آثار ارسالی به صورت ویژه داوری و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

اختتامیه دوره از جشنواره سال آینده در فضای بخش دانشگاهی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار خواهد شد.  برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت farhangi.msrt.ir رجوع شود.

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود. برای اطلاع از جزئیات هر یک از خدمات زیر، روی آن کلیک کنید

 

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان بین المللی, فراخوان رایگان, فراخوان هنری

دیدگاه ها