منو

لینک وبسایت فراخوان هنری «دوستی با محیط زیست» با شعار «طبیعتی زیباتر و سالم‌تر»

فراخوان هنری «دوستی با محیط زیست» با شعار «طبیعتی زیباتر و سالم‌تر» در کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان منتشر شد.

■ مهلت: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ■

  • به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان، فراخوان هنری «دوستی با محیط زیست» در کانون استان منتشر شد. آفرینش‌های هنری کانون، که این فراخوان را برای آگاهی بخشی به کودکان و نوجوانان در زمینه‌ی مراقبت از محیط زیست منتشر کرده، نخستین گام را «نه به کیسه‌های پلاستیکی» عنوان کرده و معتقد است «کارهای بزرگ با قدم‌های کوچک آغاز می‌شود.»
  • هدف از برگزاری این رقابت مراقبت از محیط زیست، تقویت حس طبیعت دوستی، دست‌ورزی در جهت تولید کالاهای ساده‌ی مورد نیاز، پرورش ذوق هنری و خلاقیت کودکان و نوجوانان و ایجاد شور و نشاط برای آنان عنوان شده و علاقه‌مندان می‌توانند با ساخت کیسه‌های پارچه‌ای با استفاده از تکه پارچه‌های رنگی، نقاشی، چاپ و کولاژ بر روی آن در این رقابت شرکت کنند.
  • قابل ذکر است گروه سنی ۱۲ تا ۱۷ سال تا دهم مرداد ماه ۱۳۹۷ فرصت دارند دست‌سازه‌های خود را به نشانی زاهدان، بلوار جمهوری اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارسال کنند

غیر از آفرینش هنری و ادبی، به دغدغه بیشتر نیاز ندارید. در صورت تمایل، ثبت نام، ترجمه متن یا اطلاعات و وایز هزینه شرکت در فراخوان های بین المللی برای شما انجام می شود.

≡ برای سفارش ترجمه، ثبت نام یا پرداخت هزینه ها از طریق تلگرام، اینجا کلیک کنید.

دسته بندی ها: فراخوان, فراخوان رایگان, فراخوان نقاشی, فراخوان هنری, فراخوان ویژه کودکان و نوجوانان

دیدگاه ها