جستجو

فراخوان پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی استان خوزستان منتشر شد.

■ مهلت: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ■

■ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیرخانه دائمی جشنواره استانی تئاتر عربی دشت آزادگان استان خوزستان با مساعدت و همکاری مرکز هنرهای نمایشی و دفتر نماینده محترم مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با اتکا به هویت دینی، ملی و قومی و با بهره گیری از ارزشها و ظرفیتهای نهفته در فرهنگ اقوام عرب خوزستان پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی دشت آزادگان استان خوزستان را برگزار می نماید.

≡  شرایط شرکت در جشنواره :

  1. نمایش هایی که در راستای ترویج شعار سال «اقتصاد مقاومتی- تولید، اشتغال» تولید گردند و از بسترهای تاریخی، ادبی، سیاسی، آداب و سنن و رسم و رسومات منطقه و استان خوزستان بهره مند باشند در اولویت خواهند بود.
  2. نمایش هایی که مبتنی بر متن عربی یا ترجمه ی عربی نویسندگان بومی استان خوزستان که به فارسی نگاشته شده اند مورد قبول است.
  3. نمایش های متقاضی نباید از ۴۵ دقیقه کمتر یا از ۹۰ دقیقه بیشتر باشند.
  4. ارائه ی مجوز کتبی نویسنده برای اجرای عمومی و شرکت در جشنواره از سوی کارگردان به دبیرخانه ی دائمی جشنواره الزامی است.
  5. گروههایی متقاضی شرکت کننده در جشنواره می بایست یک نسخه از متن نمایشنامه را بر روی لوح فشرده در محیط word به همراه سه نسخه از فیلم اجرای عمومی نمایش بر روی لوح فشرده و گواهی تایید اجرای عمومی شهرستان خود و فرم درخواست تکمیل شده را در تاریخ مقرر به دبیرخانه ی جشنواره ارسال کنند.
  6. کارگردانان محترم در هنگام تنظیم فرم درخواست دقت لازم را به عمل آورند، زیرا این فرم ملاک  برنامه ریزی های بعدی خواهد بود و هیچگونه تغییری در نام نمایش یا بازیگران و عوامل امکان پذیر نخواهد بود.
  7. کلیه ی آثار پذیرفته شده موظف به ۴ روز اجرای عمومی اثر نمایشی در شهرستان خود می باشند.
  8. گروه های راه یافته به جشنواره تا سقف مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه دریافت خواهند کرد.

■ بر اساس گاهشمار فراخوان جشنواره گروه های متقاضی حداکثر تا تاریخ ۱۵ آذرماه ۱۳۹۶ مهلت دارند مدارک خود را به دبیرخانه ارسال نمایند و نتایج بازبینی تا تاریخ ۲۰ آذرماه ۱۳۹۶ اعلام خواهد شد و پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی دشت آزادگان استان خوزستان از تاریخ ۲۶ الی ۲۹ دیماه ۱۳۹۶ به میزبانی دشت آزادگان برگزار می گردد.

■ گروه های متقاضی مدارک و مستندات خود را به آدرس دبیرخانه واقع در خوزستان، سوسنگرد، خیابان شهید غدیری اصل، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشت آزادگان ارسال نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۶۱۳۶۷۴۶۴۶۳ تماس حاصل نمایند.

متن فراخوان و فرم شرکت در پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر عربی دشت آزادگان استان خوزستان در بخش فراخوان سایت «تئاتر خوزستان» به آدرس http://khoozestan.theater.ir  قابل دریافت است.

فقط به آفرینش اثر فکر کنید!

فستیوارت ثبت نام شما را انجام می‌دهد.

می‌توانید از خدمات ویژه‌ی «دپارتمان‌های تخصصی فستیوارت» برای ثبت‌نام، واریز و دریافت هزینه‌های ارزی، ترجمه‌ی متون ادبی، طراحی پورتفولیو، پوستر و … استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید.
این خبر را برای دیگران بفرستید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب مهم این صفحه